Kérastase

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laregina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 19.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

• mélyrehatóan táplálja a hajat
  • megelőzi a hajvégek szálkásodását
  • javítja a hajszálak szerkezetét
  • megakadályozza a haj kreppesedését
  • kellemes illatú

Viktoria_fks

2024. január 2.

Notino rendelésem mellé kaptam ajándékba egy 50ml-set.
Épp hajmegmentő akcióban vagyok már pár hete, így nagyon megörültem neki.
A hajam sűrű, hullámos, szőkített ezért a végei szárazak és töredezettek. (Amiket még használok: Metal Detox sampon, Wella fusion balzsam, Steampod krém és ez az olaj)
Attól függetlenül, hogy nekem csak 50 ml van, szerintem sokáig fogom használni, mert az egész hajamra elég 2 pumpányi.
Jó sűrű olaj, az illata mesés.
Nagyon gyorsan beszívja a hajam, pár perc és eltűnik, utána a hajam, selymes és puha lesz.
Amit észrevettem az az, hogy nem szöszösödik a hajam, nem annyira száraz mint az elején, viszont sok a töredezett hajvég. (nem tudom, hogy az még ami volt, vagy azóta törtek el.)
Valami hiányzik, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 2.

Notino rendelésem mellé kaptam ajándékba egy 50ml-set.
Épp hajmegmentő akcióban vagyok már pár hete, így nagyon megörültem neki.
Jó sűrű olaj, az illata mesés.
Valami hiányzik, ezért 4 csillag.

Kingaisa

2023. május 20.

Nagyon jó, kevés kell belőle és mégis szuperül hidratál. Sokáig elég szerencsére, én vizes hajra és száraz hajra is teszek belőle. Elsőre nagyon furcsa volt az illata, férfiparfümhöz hasonló, de pár alkalom után már fel sem tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 20.

claudia.nyilas

2023. április 4.

Még csak pár napja használom, egy pumpányit reggel, egy pumpányit este, de azt már most ki merem jelenteni, hogy sokkal jobb, mint az original arany színű és a rózsaszín üveges. Volt már többször mindkettő, ráadásul a rózsaszín illata nagyon bosszantott, de ez valami csodaszer. Nem csak az illata sokkal jobb, mint a másik kettőnek, de a pár nap alatt már azt fedeztem fel, hogy ezzel tényleg nem olyan szálkásak a hajvégeim. Sokkal rendezettebb a hajam, pedig nekem az a jó kis száraz, sprőd, kezelhetetlen hajam van. Az ára már inkább a duplája, mint az itt feltüntetett. Nekem ezek az olajak 4 hónapig voltak elegek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 4.

annamus

2023. január 20.

Hajmosás után, nedves hajra vált be a legjobban. Jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 20.

Hajmosás után, nedves hajra vált be a legjobban. Jó termék.

norisz

2023. január 12.

2023 január: miután szinte minden Kerastase hajolajat kipróbáltam már, ez lett a 100% befutó. A többit is nagyon szerettem, de ez az ami a szőke hajra nekem a legjobban bevált, úgyh megyek is beszerezni a következő üveggel :)

2021 november: Nagyon beált nekem is ez az olaj! A balzsamával együtt használom, megmentették egy rossz festéktől szétszáradt hajamat. Naponta akár többször is használom, mert nem nehezíti el a hajat, bármennyit elszív, és zsíros érzet sem lesz. A szárazság miatt most extra intenzív kúrát csinálok vele már 3 hete, de még mindig alig fogyott, pedig derékközépig érő, sűrű, de vékony szálú szőkített hajam van. Nagyon bátran ajánlom mindenkinek, bár az ára borsos, de nekem eddig minden Kerastase olaj majdnem 1 évig kitartott. Az illata nekem is nagyon pasis :) De felkenés után már nem zavaró, annyira nem marad meg a hajban. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 12.

bianka10

2022. október 4.

Nagyon szilikonos állaga van, nem igazán ápolja, puhítja a hajvégeket.
Sajnálom, hogy megvettem mert nagyon drága volt, viszont pozitívum,hogy majdnem egy évig kitartott a flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 4.

Nagyon szilikonos állaga van, nem igazán ápolja, puhítja a hajvégeket.

accy44

2022. július 7.

Azóta használom, mióta szőkére lett festve a hajam, előtte a Kérastase Elixir Ultime L'Huile Color Rose olajat használtam. Nekem az sokkal jobban bejött, láthatóan kevésbé töredezetten nézett ki a hajam, és több pumpálásnyit is használtam.
Ebből egy kis pumpálásnyit rakok a hosszú vékonyszálú hajamra, és ettől is teljesen zsíros hatása lesz, mintha nagyon sok olajat raktam volna rá. Nekem nem tetszik nagyon ahogy kinéz tőle a hajam, illetve a törésen sem segít, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

DxCSiOadP

2022. május 31.

Nagyon sok mindent próbáltam a Kerastace től és semmi sem jött be, kivéve ezt a terméket. Ez viszont egy csoda számomra. Vékony szálú igénybevett szőke hajammal csodát tesz most már jó rég óta. Félig nedves hajra teszem hajmosás után. Bármennyit használok nem nehezíti el, könnyű lesz kifesulni, fényes és puha a hajam. Mióta használom a fodraszom is mindig megjegyzi milyen szép a hajam. Nem olcsó de annak ellenére h nem használok keveset nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

Andrea9191

2022. február 10.

Nagyon szeretem ezt az olajat, szőkített hajra kerestem valamit, ami védi és ápolja a hajat, de közben nem nehezíti el, akkor sem ha picit többet használ az ember, ezeket pedig hozza a termék teljesen. Az illatát én elsőre annyira nem szerettem, de mostanra megszoktam és amúgy a hajon már nem is igazán érződik :) Nagyon sokáig elég egy üveggel, úgy is, hogy rendszeresen használom, úgyhogy nekem teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

abicicaaa

2021. szeptember 25.

Kicsit pasis illata van, de hajon egyáltalán nem feltűnő. Táplálóbbnak érzem mint a rózsaszín és sárga társát, szőke hajra szerintem ez a befutó. Annyira kevés kell belőle, a drogériával össze sem hasonlítható. De a többi olcsóbb profi márka olajait is lekörözi. Következő a Kevin Murphy lesz, kíváncsi leszek melyik teljesít jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol