Kérastase

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maci86, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 5.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

• a nélkül ad azonnali, megemelt tömeget a hajnak, hogy elnehezítené
  • sűrűbb hatásúvá teszi a hajat
  • intenzív hidratálást biztosít a hajnak
  • új erőt és rugalmasságot ad a hajnak
  • azonnal javítja a hajszálak szerkezetét

zs001

2020. május 31.

Csomagban kaptam, balzsam és a sampon mellé. Nagyon megszerettem! Ugyan nem hittem, hogy bármiben is többet fog nyújtani, mint egy drogériás termék, de legnagyobb meglepetésemre, tévedtem. Össze sem hasonlítható azokkal a habokkal, amiket eddig használtam. Nem ragad, nem keményíti meg a hajamat. Puha, könnyen kezelhető lesz, nem zsírosít-szóval tökéletes. Én, aki ki nem állhatom az illatosított samponokat, balzsamokat és egyéb túlparfümözött cuccokat, teljesen beleszerettem a finom, elegáns illatába. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.