Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LaurenC., az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Sokoldalú szépítő elixír minden hajtípusra.

Puhává, légiesen könnyűvé és selymes tapintásúvá varázsolja a hajat.

A kamélia-, a pracaxi-, a kukoricacsíra- és az argánolaj különleges összetevői révén táplálja, megerősíti és védi a hajszálakat, melyek ragyogóan fényesek lesznek.

LaurenC.

2014. július 28.

egyenlore ketszer hasznaltam, hajmosas utan, nedves hajon. vekonyszalu a hajam, ez pedig kifejezetten arra valo. eddig azt vettem eszre, hogy zsirositja a hajam, nagyon. arrol, hogy mennyire hidratal, meg nem tudok beszamolni, de fogok updatelni. Mindenesetre 8500 Ft-ert tobbet vartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol