Best of Beauty 2019

Kérastase

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marek.adrienn, az összetevőket feltöltötte: Dorine, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Limitált kiadás

A sérült hajra kifejlesztett szépítőolaj fás, keleties illatot idéz, melybe erőteljes citrusos jegyek keverednek. A és C vitaminban gazdag Moringa fa kivonata magas kálcium, vas és magnézium tartalma révén ellenállóvá teszi a szerkezetében sérült hajat. Könnyed textúrája lággyá és selymes tapintásúvá varázsolja a hajat anélkül, hogy elnehezítené. Azonnal táplálja és erősíti a sérült hajat.

Használat: Az elixírből néhány csepp sokoldalúan használható: alkalmazható hajmosás előtt vagy után, de akár a mindennapi hajápolás során is.

• Hajmosás előtti alkalmazás esetén segíti a haj és a fejbőr megtisztulását a mindennapi szennyeződésektől és előkészíti a hajat a Kérastase hajfürdő használatára.
  • A hajszárítás megkezdése előtti felvitel táplálja és kisimító hatása révén könnyen formázhatóvá teszi a hajat.
  • Hajszárítás után, a hajápolás utolsó lépéseként használva csillogó fényt kölcsönöz a hajszálaknak.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Egyszer beszereztem a vékony szálú hajamra (fodrász ajánlotta, mondván a többi elnehezítené a hajam), SEMMI változást nem vettem észre, pedig lett volna mit helyre hoznia. Ezért a pénzért azért ez felháborító!
-5 csillagot adnék, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

-5 csillagot adnék, ha lehetne.

Dorine

2015. szeptember 12.

Nem rossz ez, de a jó nem ilyen... legalábbis nem az én vékonyszálú hajamra. :) Az illata rendben van, de jelentős hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

marek.adrienn

2014. március 26.

Egy hete fogyott el. Végre, egy év után. Száraz hajvégekre vettem, állítólag puhává és egészségessé teszi a hajat. A puha igaz, egy napig, utána zsírosnak és piszkosnak tűnik, pedig csak a hajvégekre raktam. Ettől is tovább szöszösödött, ugyanúgy mint az Oleo-relax-tól. Sűrű, zsíros folyadék, persze, mivel olaj, illata édes. Nem ajánlom senkinek, lehet venni jobbat sokkal olcsóbban. Hivatalosan ez volt az utolsó megvásárolt Kérastase termék. Még ajándékba sem kéne több. Nálam alaposan leírta magát az egész termékcsalád.
Kipróbáltam nedves hajra hajszárítás előtt, hajszárítás után lefekvés előtt, reggeli hajápolásnál, de teljesen mindegy mit, hogyan csináltam. Valamint a kezekről eltüntetni sem egyszerű...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.

Hidratálók: Dimethiconol