Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Volumennövelő hajformázó hab vékonyszálú, sérülékeny hajra. Dús hatást, erős tartást és természetes tapintást biztosít. Hosszan tartó volument és fényes hajat eredményez. Hajszárítás során védi a hőtől a hajat.

Guttmann Natasa

2012. december 27.

Mannusi véleményét osztom nagyon, egyik kedvenc hajhabom nekem is. Fodrászatban kaptam belőle, amikor dús, hullámos hajat szerettem volna készíttetni, majd vásároltam is egyet otthonra. Tényleg nem ragad a tenyér használata után, kényelmes a feje is. Tehettek volna kicsit többet a flakonba, de amúgy más bajom nincs vele, mert igaz amit ígér: ápol, fényt és hosszú ideig tartó volument ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

zsuzsika

2012. december 25.

vékonyszálú hajam van, ami hajlamos a zsírosodásra, töredezésre. nekem nagyon-nagyon bejött ez a hajhab. 7000 Ft volt, de minden egyes fillért megér. nagyon szépen dúsít, megtartja a formát. ami még nagyon érdekes: nem ragad a tenyerem a hajhab után :)
6 pontot is adnék, ha lehet!

UPDATE: sajnos két hónap után kezdte nagyon elnehezíteni a hajam, amit nem igazán értek. egyik napról a másikra egyszer csak megtörtént. sajnos már csak 3 csillagot tudok rá adni emiatt.

UPDATE 2: anyukámnak, akinek rövid haja van, nagyon bejött, nála múködik azóta is, nagyon dícséri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 25.

6 pontot is adnék, ha lehet!

mannusi

2012. augusztus 1.

Érdekes, hogy mennyire más hatása lehet ugyanannak a kozmetikumnak különböző embereken! :) Nekem eddig ez volt életem legjobb hajhabja. Egyszer kaptam ajándékba, elfogyott az utolsó cseppig és ha nem lenne ennyire drága, be is szereznék még egy flakonnal. Konkrétan teljesítette, amit ígért: Dús hatás, nem ragadós, fényes haj, és nem szárít egyáltalán. Nem zsírosodott tőle jobban a vékonyszálú, sérülékeny hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

andrea.horvath79

2012. június 20.

Egyszer vettem, ma már egy fillért nem adnék ezért a habért. Ennél még a legolcsóbb drogériás is jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Cetrimonium Chloride
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate 20, Cetrimonium Chloride, Quaternium-87, Trideceth-10
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Triacetin 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.