Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. július 23.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Könnyed, csillogó finisű kezelés a nap által károsított hajra.

mannusi

2015. július 1.

Ez semmire se jó, csak egy kicsit zsírosabb lesz tőle a hajad másnapra. Nem vettem észre, hogy kevésbé fakult volna a hajam a naptól, bár nem is használtam sokat, mivel a zsírosító tulajdonsága elég hamar kijött, holott ez normál hajra van, nem is szárazra. Itt meg is jegyezném, hogy amúgy ha jól tudom eleve három fajta van belőle. Az is igaz, hogy az az egy deci elég gyorsan elfogy ha nyáron süt a nap...na mindegy. Az ára meg iszonyat. Erről ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat., Octyldodecanol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Octyldodecanol
Fényvédők: Camphor Benzalkonium Methosulfate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Octyldodecanol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Lyral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Parfum/Fragrance