Kett Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erbo, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Dimenziót és formát ad az arcnak. Matt, ezért tökéletesen használható kontúrozásra.

Kell a púder!

2014. október 27.

Én airbrush géppel használom. Szerintem a legjobb airbrush alapanyag. Nagyon pigmentált, könnyű vele dolgozni, szuper fedése van... csak jót tudok róla írni! Az alapozóját fel fogom tenni, mert elképesztően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

Erbo

2014. január 28.

15 ml-es kis tubuskában érkezik a termék, ami elsőre hihetetlenül aprócskána tűnik árához képest. Én egy erdélyi webshopról rendeltem, és megtaláltam A kontúrozomat. Hihetetlen mennyire pigmentált, mennyire természetes, mennyire azt kaptam amit igér. Bár ez a cég valami airbrushal ajánlja, ujjal is fantasztikusan el lehet dolgozni. A neten sehol se kaptam maga a termék szinéről infot, de az oldalon érta, hogy ez hideg bőrárnyalathoz, ez meleghez, stb, stb, és ez alapján tökéletes árnyalatot tudtam kiválasztani. Állítolag nem lemosható vizzel, ami azért a tartósságáról is elárul egy smást. Én még semmit se tudtam ennyire ajálani, mondjuk nem 100 forint, de akkor is fantasztikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.