Keve

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Viktoria_fks, az összetevőket feltöltötte: kk_viki, Módosítva: 2022. június 8.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   üzletláncok, drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A B3-vitamin multifunkciós hatóanyag, amely fontos szerepet játszik az anyagcserében, vegyületei segítenek megőrizni a bőr szépségét. A cink serkenti a bőr gyógyulási folyamatait, alkalmas az irritált bőr ápolására és kitűnő védelmet nyújt az UV-sugarak ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bambusz92

2022. június 8.

Hát megmondom őszintén szerintem jobb mint a revoxos, kicsit olcsóbb is, viszont szerintem jobban fogy. Az biztos hogy erős és becuppantja a pórusaim azonnal és mintha gyorsabban helyre tenné a dolgokat. Engem egyenlőre megvett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin