Kevin Murphy

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 17.

Ár:   1499 Ft és 6499 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A BORN.AGAIN a KEVIN.MURPHY termékek központi darabja és alappakolása.

Olyan egyedi termék, amely olyan kis molekulaméretű és súlyú összetevőket tartalmaz, amelyek azonnal bejutnak a hajkéregbe. Az esszenciális olajok adják az erőt, ami a KEVIN. MURPHY termékeket életre hívja. Hő- és fényérzékenyek; felnyitáskor a levegővel és a fénnyel érintkezve energiával töltődnek fel: hidratálnak, helyreállítanak és regenerálnak. Az antioxidánsok a csírájában állatják meg a károsodást. Megakadályozzák a további károsodást, és egyensúlyba hozzák a hajat és a fejbőrt. A BORN.AGAIN-ben lévő antioxidánsok ellensúlyozzák a hajban és a fejbőrön lévő szabadgyökök hatásait, lassítják az oxidációt, mely által a termék tökéletesen alkalmazható festés utáni pakolásként. Az aminosavak a haj helyrehozatalának az építőkövei, lehetővé teszik, hogy a nedvesség a hajban maradjon, úgy lehet elképzelni őket, mint apró kis kampókat, melyekbe a nedvesség és a vitaminok bele tudnak kapaszkodni.

•     Szulfát- és parabénmentes
  •     Megvéd a hajhullástól
  •     Megvédi a hajat a további károsodástól
  •     Fokozza a színtartást
  •     Kisimítja a göndörödő fürtöket
  •     Fényesebbé teszi a hajat
  •     Természetes összetevők nagy koncentrációját tartalmazza
  •     Sejtszinten regenerálja a hajat és a fejbőrt
  •     PH 4.5 – 6.0

sky

2017. június 7.

Update:

három flakon után merem állítani, jobbat eddig nem találtam... sehol...
Pihepuha haj, nincs elnehezülés, szeretem a gyógynövényes illatát, nagyon teszett benne hogy fejbőrre is rakható, megszüneteti a viszketést és minden egyéb nyűgömet, ha előjön.
Tetszik a szilikonmentes formula, nincs hajragadás, könnyen fésülöm, mindnet tud, amit kell.
Egyetlen feltétel, hogy minimum 10 percig fent kell hagyni, akkor fejti ki igazán hatását...

És akkor jöjjön a negatív: Természetesen megszüntették a terméket... annyira tippikus... :'( :'( :'( :'(
----------------------------------------
Régóta keresem a nagy hajbalzsam Ő!-t, de eddig semmi...
Talán majd most, vele, születik új rajongás, de a második flakon után merném mennybe meneszteni... egyenlőre várok, hátha megszokja a hajam, kivonják a forgalomból és szerelmünk elillan...
Állaga sűrű, krémes-zselés fehér balzsam, könnyen eloszlatható, egy diónyi, vállig érő hajamra elég is belőle.
Literes kiszerelésem van, és nincs pumpám hozzá, így az elején tornamutatvány volt kiimátkozni belőle a kencét, de most, hogy félig van, már megy pikk-pakk.
Az ára a jó***mamád kategóriát üti (kb. 20,000 HUF/liter), de hajlandó lennék hosszabb távon is kicsengetni, ha véglegesen beválik, annyi rossz tapasztalatom volt már.
Herbás, diszkrét illata van, a hajam imádja, szerintem a piac legszebb és haj-hasznosabb összetevőjű SLS, parabén, szilikon etc.. mentes hajápolója.
(Sajnos a jelenleg fent látható INCI hiányos és pontatlan, vagy ennyit változott az összetétel azóta, remélem javítják.....)
5-20 perces hatóidő hajhossztól függően (talán ez a második hátránya az árán kívül - hétköznapokon: nincs 20 percem reggel...), és selymes, extra könnyen kifésülhető, fényes hajat kapsz, ami nem nehezül el egy tonna szilikontól, nem ragad, nem viszket tőle a skalpom, a hajam rugalmasabb, ellenállóbb, könnyen formázható. Szóval tudja egyedüliként, amit minden balzsamtól elvárnék.
Ennyi dicséret után karba tett kézzel várom, hogy mikor szűnik meg teljesen, mert amikor valami igazán jóra akadok, rendszerint eltűnik 4-6 hónap alatt és soha többé nem tudom beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Update:

három flakon után merem állítani, jobbat eddig nem találtam... sehol...

----------------------------------------
Régóta keresem a nagy hajbalzsam Ő!-t, de eddig semmi...

rayeri

2017. március 27.

Kb.fél éve használom ezt a balzsamot. Vállig érő, vékonyszálú, göndör, gubancosodásra hajlamos hajam van. Fésülködni csak hajmosáskor szoktam, eddig válogatott cifraságokat mantrázva, a könnyem csorgott mire végeztem a kifésülésével, de ez a balzsam és a tangle teezer nagyon sokat tett az idegrendszerem háborítatlanságáért :) Nehéz olyan hajápolót találnom, ami igazán hidratál de nem nehezíti el a hajamat (merthogy akkor oda a hullámoknak kéremszépen). Ez viszont olyan! Isteni illata van, prímán siklik rajta a fésű, oldja a gubancokat, a hajam pikpak beszippantja (törölközőbe bugyolálva 20 percet rajtahagyom), kimosás után nem marad síkos, zsíros réteg. Igen, drága, de ahogy nézem, nekem kb. háromnegyed évig elég lesz. Ha összeadom a sok szirsz*rt, amit eddig a hajamra kentem, ugyanott tartok, csak most egy termékkel letudom a hajmosás utani komplett hajápolást. Újravevős csodaszer!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

BarbaraKantor

2016. november 27.

Valóban drága termék, azonban igen kevés elegendő egy-egy hajmosáshoz. Professzionális termék, kiváló festett hajra, főképpen a kondícionálójával együtt, az én szárazságra hajlamos hajamat mindig megmenti. Ajánlani tudom csak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

aszparágusz

2016. november 2.

Direkt vártam két hónapot, hogy kiderüljön tényleg olyan jó-e mint amilyennek elsőre tűnt. És tényleg jó, egyszerűen tökéletes. Nekem egyáltalán nem zsírosodik tőle a hajam. Évek óta szilikonmentes natúrcuccokat használtam és nagyon tönkrement a hajam, fénytelen volt, rugalmatlan, sehogy se állt. Elhatároztam , hogy visszatérek a szilikonhoz, sampont vettem is, de mikor a hajápolók után nyomoztam rábukkantam erre és tettem vele egy próbát. Sose fogok mást használni, a hajam puha , rugalmas, fényes, rengetegen megdícsérték. Húsz percig kell fennthagyni és nem is érdemes tovább, mert nem lesz tőle jobb , sőt. Amire még rájöttem, hogy ha szilikonos samponnal mosok előtte hajat szebb lesz mintha szilionmentessel. Úgy is jó, de szilikonossal szebb.

UPDATE: plussz 3 hét használat után még szebb lett a hajam. Annyira könnyű és rugalmas, hogy nem is vágatom le, pedig sose szerettem ha nagyon hosszú, de most gyönyörűen áll. Viszont kis kísérletezés után újra megállapítottam, hogy a szilikonos sampon kell hozzá, ezerszer szebb mint a szilikonmentes hajmosás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 2.

kajlazs

2016. szeptember 24.

Számomra nem csodaszer :( nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Számomra nem csodaszer :( nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam ...

Agnessa

2016. február 24.

Imádtam....Sajnos csak múlt időben, mert már nem lehet kapni a szalonokban. :( Száraz, vékony szálú, göndör hajam van és ez könnyen kezelhetővé, széppé varázsolta. Az összetevők miatt 6 csillagot is adnék neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

zsuzsika

2014. december 3.

20 perces maszkként használjátok, egy csoda! a férjem hazajött, és megkérdezte, hogy fodrásznál voltam-e :) nem vicc :) nagy puhává varázsol, jól ápol, és mégsem nehezíti el a hajat.

itt írtam részletesebb review-t: http://mybeautybox.blog.hu/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.

itt írtam részletesebb review-t: http://mybeautybox.blog.hu/

JJJ

2014. október 1.

Sziasztok!

Pár hónapja kezdtem el használni a Kevin Murphy termékeket amit a fodrászom ajánlott a Semmi Gubanc Fodrászműhelyben és már jó ideje ezzel festik a hajam. Én csak ajánlani tudom őket. Jelenleg a Hydrate.Me sampont és balzsamot használom. Hosszú mell alá érő rengeteg hajam van ami vékonyszálú. Sokat vasalom, és hullámosítom is egyaránt, és korábban 3 naponta minimum mostam hajat. Amióta Kevin Murphyt használok csak a hajamra sokkal gyorsabban nő, mindamellett 5 naponta mosok hajat úgy, hogy szoláriumozok, edzek és szaunázok is alkalmanként, ami azért valljuk be, nem semmi. Az illatát imádom, akár 5 napig is érzed. Az egész hajamnak új tartást és textúrát adott, fényes, egészséges hajam van. Nem győzöm hangsúlyozni mennyire szeretem. Szerintem nagyon megéri az árát, mint mondtam 5 naponta mosok hajat csak, és hosszú is a hajam, és így is megéri. Könnyen beszerezhető, így tényleg csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Sziasztok!

dodessz

2014. július 26.

Már egy jó ideje Kevin-es festékkel festik a hajam és azóta sokkal szebb és sokkal gyorsabban nő:)) akkor határoztam el, h meg fogom venni a samponját. Nekem tetszik a doboza, jóó az illata és kevés kell belőle :) az ára nagyoon húzóós, szóval remélem sokáig húzza :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

azutatir

2014. július 11.

Fodrász ajánlotta a töredezett, száraz, szőkére festett/mellírozott hajamra. Még csak 2-3 hete használom, így nem tudok teljesértékűen nyilatkozni a termékről. Amit viszont eddig tapasztaltam: a sampon állaga tényleg furcsa. Nagyon sűrű és ragacsos, így én igyekszem vízzel higítani amennyire lehet, és így kevés is elég belőle. Az illata finom és könnyen fésülhetővé, puhává varázsolja a hajam. Ez utóbbi nagy szó, hiszen a roncsolt haj kifésülése általában rémálom. Remélem hosszabb távon további pozitív tapasztalataim is lesznek a termékkel. Az ára valóban húzos kicsit, kb 7.000 HUF.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Phospholipids
Vitaminok: Biotin