Kevin Murphy

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bildiko78, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Súlytalan, hajban maradó 232 Celsius fokig védelmet biztosító hab.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

miko02

2020. augusztus 7.

Ez már a sokadik hővédő amit kipróbáltam, és azt kell mondjam, hogy nagyon jól teszi a dolgát. Mióta ezt használom tényleg nem égett el egyetlen egyszer sem a hajam, pedig mindig meg is szárítom, és hetente minimum egyszer formázom is. Előtte sok problémám volt azzal, hogy ragacsossá vált a hajam használat után, illetve el is égett, de ez tökéletes. 2-3 pumpa elég az extra hosszú hajamra is, sokáig kitart a flakon. Tavaly nyáron vettem, és még mindig van benne, pedig hetente 2-szer mosom a hajam, és akkor mindig használom. Sajnálom, hogy itthon problémás beszerezni, fodrászatokban is csak ritkán van, mert ez az egyetlen hibája ennek a terméknek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.