Kevin Murphy

Ár:   1599 Ft és 5999 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   40 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   1599 Ft és 5999 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 150 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Göndörítő krém vékonyszálú hajra

Göndörítő és göndör fürtöket kiemelő súlytalan, gyorsan felszívóvó krém szexi kinézethez és érzéshez. Vigye fel a MOTION.LOTION-t nedves hajra, nyomkodja bele a hajvégekbe és a hajhossz középső részébe.

A története:

Egy olyan terméket akartam létrehozni, amitől a haj nem lesz olajos vagy lapos, de ami súlytalanul kiemeli a hajat. Azt akartam, hogy a vékonyszálú haj ugyanolyan káprázatosan nézzen ki a strandon, mint a táncparketten. Az ötletet az adta, amikor láttam embereket táncolni a tengerparton miután egész éjjel szórakoztak. Miközben ők az átmulatott éjszaka után még nem tértek nyugovóra, én már fent voltam hajnal hasadtakor egy divatfotózáson... és dolgoztam! Azon gondolkodtam, hogy miközben a frizurájuk még tartott, a hajuk vajon védve volt-e a káros UV sugarak ellen? Az UV sugarak és a tartós hajfestés nincsenek jóban. Ez a termék egy olyan hajformázó, ami napvédőt tartalmaz. Nedves és gyorsan szárad, és használatával megalkotható Raquel Welch i.e. 1 millió évvel ezelőtti frizurája; nagyon szexi, mint egy filmsztár a szabadnapján. Egy olyan göndörítőre volt szükségem, ami természetes hatást ad anélkül, hogy a hajat keménnyé és súlyossá tenné, és ami leginkább száraz hajon finish termékként használható. A MOTION.LOTION valóban gyorsan beszívódik, használható göndörítőként, és különösen jótékony hatással alkalmazható vékonyszálú hajra.

•     Rugalmas súlytalan tartás
  •     Parabénmentes
  •     UV védelem
  •     Fényt ad a hajnak
  •     Színvédő
  •     Természetes hatás
  •     Antioxidánsokban gazdag

Ár: 6000 , Eladó: ginterzsofi
Állapot: uj, Helyszín: budapest, fizetés: + postakoltseg, vagy szemelyes atvetel BP Astoria

Andesz

2017. november 5.

Nekem a Hair Resort sokkal jobban bejött.Engem az illata szúnyogírtóra emlékeztetett......a hullámok meg egyáltalán nem voltak tartósak és szépek sem.Ziláltnak,kócosnak tűnt a hajam vele.Fel kell tennem eladásra sajnos.Az összetevői jók és ápolóak,de az én hajamat nem formázták sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

rockroka

2015. augusztus 3.

Nem olyan régóta használom a természetes göndör hajamra. A hair resortot használtam előtte, ahhoz képest ezzel sokkal természetesebb hatásúak és puhábbak lesznek a fürtjeim, otthon is könnyen szép göndörre tudom szárítani diffúzorral. A hair resort többnyire akkor volt jó a hajamon, amikor fodrász végezte a hajformázást, otthon nehezebb volt vele jó hatást elérni; hol sikerült, hol nem, viszont jó tartást adott a hajnak, habár kicsit kemény is lett tőle.
Szóval jelenleg boldog tulajdonosa vagyok a motion lotionnek, egyedül az illatával nem vagyok kibékülve; a hair resortnak ezerszer jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.