Kézműves Háziszappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leelan, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

A szappanba tett méz erős hidratáló és tápláló hatásával teszi tökéletessé a szappant. A kókuszvajnak köszönhetően jól habzó, rendkívül lágy, krémes szappan, mely minden bőrtípusra ajánlott.

Gica81

2020. február 20.

Egyszerű szappan lévén nem is vártam tőle extrákat. Az viszont pozitívum, hogy nem fogy olyan gyorsan, mint a pipereszappan és nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

Csreka

2016. január 13.

Második szappan tőlük és az egyik kedvencem lett. Ekcémásoknak, érzékeny bőrűeknek nagyon ajánlom. Lassan fogy, mivel nem habzik annyira, de tényleg hasonlít a régi háziszappanokra, azzal a különbséggel, hogy ezeknek finomabb az illatuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Hidratálók: Honey