Khadi

Ár:   3970 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4 100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. november 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 4 100 Ft

Száraz, korpás, viszkető, irritált fejbőrre

Tisztít, szabályozza a faggyútermelést, megelőzi a gombásodást

Tiszta, ayurvédikus receptúra Indiából

A különleges hatóanyagokat a leghatékonyabb gyógynövényekkel kombinálva helyreállítja a fejbőr természetes egyensúlyát, ezáltal megakadályozza a korpásodást és csillapítja a fejbőr alkalomszerű irritációit. A barna mustár olaja szabályozza a faggyútermelődést, gátolja a zsírosodást és serkenti  a haj növekedését. A görögszéna megszünteti a bőr szárazságából adódó hámlását és kellemetlen viszketését, hatékonyan kezeli a fejbőr egyéb eredetű megbetegedéseit. A citromolaj tisztán tartja a fejbőrt, a teafa- és neemolaj pedig baktériumellenes hatásával megelőzi a gombák elszaporodását. A kámfor segít megőrizni a fejbőr egészségét. A szezámolaj táplálja és puhává varázsolja a hajat, és megelőzi a hajvégek töredezését.

Ár: 4 100 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

sammy

2019. július 7.

Száraz korpán, viszketésen segített, talán a hajhullást is mérsékelte, de a balzsamot nem tudom mellőzni, erre nem vált be. Próbáltam az egész éjszakás pakolást, vékony, gyenge hajam van, nagy voument varázsolt, de nagyon szárította, következő nap reggel csupa gubanc volt. Ha csak mosás előtt használtam rövid időre, akkor a hajtő hamar zsírosodott, ahogy mindig. Elhasználom a kadhis hajfestést követő fixálásra és korpásodás megelőzésre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Bettiiyy

2019. június 4.

Férjem használja, szegénynek szeborreás a fejbőre, és mindig én kenem neki be a haját. <3 Szépen felszedi a korpát, ahogy rákenem. Sűrű olaj, de viszonylag könnyen eldolgozható. Ez új pipettás megoldás, szörnyű, de az olaj nagyon jó, sokat segít a fejbőrén, és sokkal lassabban jön elő újra a szeborra. Ráadásul nem is viszket olyankor neki, ha ezt használja. Rendszeres használat mellett, elég szép a fejbőre, de ha abbahagyja, elég hamar újból előjön (2 hét - 1 hónap múlva). Az illata engem nem zavar, de sokan nem szeretik. Mindig újravesszük, mert eddig ez az egyetlen termék, ami a legjobban és a legtovább használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

legnalived

2018. november 22.

Nekem ez jobban bejött a Khaditól mint a vitalizáló olaj. Azt vettem észre, hogy miután egy éjszakára fent hagyom a hajamon, (kis vékony textilsapkával lefedve:), vagy csak pár órára, hajmosásnál alig hullik ki pár hajszál. Kb fele annyi hullik ki közben, mint nélküle és a viszketést is enyhíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

Klaudia

2017. július 9.

Kb. 2 hónapja használom hetente kétszer, hajmosások előtt egy egész éjszakára a fejemen hagyom. Korábban a zsíros korpától a hajkoronám majdnem fele elveszett. Mostanra normalizálódott a fejbőröm, nem hullik a hajam és visszanőttek a hajszálak. Még nem tökéletes a fejbőröm, de lehet hogy nem is lesz soha, mert hajlamom van rá. De elképzelhető az is hogy több ideig kell alkalmazni. Még nem fogyott el a teljes üveggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

csoki

2015. február 12.

A hajolaj illata elég jellegzetes, erős, gyógynövény illat, ami nekem és férjemnek is tetszik, de elképzelhetőnek tartom, hogy valakit idegesít.

Az ára szerintem borsos, de nem kell belőle túl sok.

A férjem és én is használjuk, így mindkettőnk tapasztalatát le tudom írni. Nekem enyhén korpásodó, száraz hajam van, és általában 5 naponta szoktam hajat mosni, mert addigra bezsírosodik, lelapul... Ez a hajolaj olyan jól beszabályozza a faggyútermelést, hogy több, mint egy hét után sem zsírosodik vagy lapul a hajam, akár 10 napot is kibírok hajmosás nélkül, még így sapka szezonban is. A korpa egyenlőre még nem teljesen múlt el, de javul a helyzet. Ami kellemes meglepetés volt számomra, hogy a hajhullásom jelentősen alábbhagyott, már az első használat után, pedig nem is emiatt kezdtem el használni.

A férjemnek könnyen zsírosodó, makacsul korpás, erősen viszkető fejbőre van. Szóval ezen a terepen aztán bizonyíthatna a termék. Javulást észlelünk, de egyenlőre még nem értünk el akkora sikert, mint reméltük. A javulás annyi, hogy nem hajmosás utáni másnap, hanem egy nappal később kezd el viszketni és zsírosodni a fejbőre, haja. Ezért kap a termék csak 4 pontot. Ha mire elfogy a flakon, tovább javul a helyzet, akkor újrapontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Az ára szerintem borsos, de nem kell belőle túl sok.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil

A görögszéna magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és illatanyag. Paula Begoun szerint magas coumarin tartalma miatt az összetevő magas koncentrációban allergizálhatja a bőrt.

A neem olaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti.