Khadi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ayurvédikus arc- és testápoló olaj. Masszázshoz is használható. Szintetikus illatanyagok, mesterséges színezék és konzerválószerek nélkül.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.