Kiehl's

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd, könnymentes, hidratáló formula, enyhe illattal, parabének nélkül.

juditkaa70

2018. január 6.

Amerikából hozták nekem többek közt ezt a terméket is. (2007-ben) Elsőre beleszerettem,jól habzik,gyengéden tisztítja a bőrt. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 6.

Makk Zsuzsó

2016. november 2.

Külföldi vásárláskor kaptam mintát belőle, nem tudom, hogy nálunk lehet-e kapni. Vaníliás illata van, jól habzik, nem szárít, nem irritál, amúgy semmi extra. Utazáshoz nagyon jók az ilyen 2in1 termékek, bár szerintem ennél olcsóbban is lehet ugyanilyen jó minőséget találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.