Best of Beauty 2019

Kiehl's

Ár:   13 900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. június 13.

Ár:   13 900 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, nyugtató és hidratáló gélmaszk, gondosan válogatott körömvirág-szirmokkal és aloe verával gazdagítva. A hűsítő hidratálás frissítő hullámát hozza el a bőr számára, és csökkenti a szorongás, stressz jeleit. Rendszeres használatával a bőr revitalizált és egészséges megjelenésű lesz.

Ár: 10000 Ft , Eladó: wunderan
Állapot: 2× hasznàlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes átvètel
knoncs

2019. június 2.

Kis mintát kaptam belőle a vásárlásom mellé. A tasak tartalma nekem 3 használatra volt elegendő, amelyből leginkább annyi következtetést tudtam levonni, hogy egy könnyed állagú, frissítő-hidratáló arcmaszk.
A gyulladáscsökkentő hatását sajnos én nem éreztem, pedig most sajnos nagyon szükségem lett volna rá a sok pici, diéta okozta pattanásom miatt.
Az amazonian clay maszkkal együtt használva viszont a bőrömet sokkal tisztábbnak és hidratáltabbnak éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

DiamondStoni

2018. november 19.

Imádom ezt a maszkot, főleg nyáron a hűtőből kivéve feltenni. Együtt szoktam használni a fehér agyagmaszkkal, multimaskinban. Nagyon jól hidratál, hűsít, nyugtat, babapopsi puhaságú lesz tőle a bőr. Az ára nem a legjobb, viszont így, hogy együtt használom a másikkal, nem fogy olyan gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

reny

2018. november 11.

Mintát próbáltam belőle,nem volt rossz,de biztosan nem fogom megvenni a teljes kiszerelést,mert nem volt semmi extra érzet utána. Az agyagos maszk viszont szuper ,azt be is szereztem teljes méretben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

bobekecske

2018. szeptember 26.

Egyik kedvenc arcmaszkom. Főleg irritáció, gyulladások kezelésére használom, és ha egyszer elfogy, biztos újraveszem.
Lehet szó hormonális aknéról, túlhámlasztásról, túl sok napról, tengerben fürdésről, olyankor mindig megpróbálom kerülni a legtöbb kozmetikumot, és a kíméletes arctisztitás után ezt használom. Azt követően pedig legfeljebb egy semleges cicaplast krémet használok, ahol szükségét érzem.
Igyekszem sokáig fent hagyni, akár 30 percig is. Érzésre nagyon kellemes, hűvös zselé, ami nem szárad meg és nem szívódik be teljesen. Keveset is remekül el lehet oszlatni, így a 100 ml nagyon sokáig kitart. Leginkább egy aloe zselére hasonlít, érzésre és hatásra is, de kevésbé "köt meg" az arcon. Az én kombinált bőrömet nagyon szépen feltölti, hidratálja és megnyugtatja. Mintát próbáltam, utána több kis kiszerelésben szereztem be belőle, azt követően szereztem be a teljes kiszerelést, mert nagyon meggyőzött. A márkától ezt és a szájbalzsamukat szeretem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

VargaViktoria

2018. június 22.

Ebből a maszkból csak a kisebb kiszerelés van meg. Tovább hagyom az arcomon az ajánlottnál. Nem tudok róla rosszat írni, de semmi különleges érzést nem tapasztalok tőle. Ehhez képest drága. Ez egyéni probléma, de nekem az illata sem jön be. A család többi tagját sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Messa

2018. június 3.

A rajta ajánlott 5 perc helyett én legalább 15-ig fennhagyom, utána pedig a maradékot bemasszírozom a bőrömbe, majd csak ez után mosom le újabb 5 perc múlva. Pár perc után lemosni pazarlás. Nekem az enyhébb pirosságot sem enyhítette. A hidratáló hatása is csak átlagos, erre a célra vannak más gél állagú hidratálók, fele ennyiért. Ráadásul a hidratálásért első sorban az INCI 2. helyén lévő glicerin felel, ami elég olcsó összetevő. Lehúzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Stanczi

2018. március 21.

Egyelőre csak a kis kiszerelést vettem meg, de nagyon elégedett vagyok vele. Kellemesen hűsíti a bőrt, vékony rétegben kenem fel, hogy be tudjon szívódni, így inkább krémként, mint maszkként funkcionál, de meg van a hatása, mert másnapra gyönyörű babapopsi arcom lesz. Az illata is nagyon finom, könnyű állaga van, jól kenhető, nem hagy ragacsos érzetet. Eddig tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Lili28

2018. január 12.

Termékmintám van belőle, megvásárolni biztos nem fogom.
Semmit nem éreztem, max. az első két percben amikor volt egy kis kellemes, hűsítő érzet.
3 csillagot azért adok neki mégis, mert azt ígéri, h hidratálja az arcot és nekem amúgy is hidratált, tehát lehet csak ezért nem éreztem a HŰHA hatást.
Akinek van ezzel kapcsolatosan problémája lehet, hogy tud rajta segíteni.
Az állaga pedig valóban nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Termékmintám van belőle, megvásárolni biztos nem fogom.
Akinek van ezzel kapcsolatosan problémája lehet, hogy tud rajta segíteni.
Az állaga pedig valóban nagyon jó.

Nikolaj

2018. január 6.

Nagyon jó illat, csodás kis virágszirmok a krémben. általában 30 percig szoktam a bőrömön hagyni, lemosás után kellemes, hidratált, nem húzódozó bőrt kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

dinkka

2017. november 16.

Nem tudom, hogy van-e különösebb hatása hosszú távon, de használat után azt érzem, hogy tökre felfrissül az arcom! Imádom az állagát és az illatát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!