Kiehl's

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   230 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: SzaszaK, az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. november 11.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Nagyon hatásos tisztító a sima, puha bőrnek.
  • Finoman távolítja el a szennyeződéseket, koszt, és az olajat. Alkalmas az érzékeny bőrűeknek is.
  • Krémes gél formula, mely vízzel együtt gazdag habot képez.
  • A bőr egyből felfrissülve és ravitalizálva fogja érezni magát.
  • Szappanmentes, Parabén mentes.

balkri

2020. július 9.

Az arctisztítás a legfontosabb bőrápolási alap rutin.
Ez az arctisztító tökéletesen tisztít, nagyon gazdaságos, egy borsónyi mennyiség elegendő belőle.
A pumpás kiszerelés nekem tetszik.
Jól habzik, nem marad utána feszülő húzódó érzés. Nálam biztos, hogy örök darab lesz!
Az ára? Nem olcsó, de így 2 hónapos mindennapi használat alapján szerintem 3/4 év alatt fog elfogyni, ebből kifolyólag nejem megéri!
Hogy mi a csodaszer? Sajnos azt nem tudom, de ez egy tökéletes arctisztító! (Nem sminklemosásra használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 9.

Az arctisztítás a legfontosabb bőrápolási alap rutin.
A pumpás kiszerelés nekem tetszik.

pont

2020. március 10.

az árán kívül én csak jót tudok róla mondani. megfelelően tisztít (mondjuk én 2. lépésként használom sminkelmosó balzsam után, de szerintem azt ne is várja el tőle senki, hogy direktbe a full sminket leszedje), nem szárít, nem irritál. én foreoval szoktam használni és elég jó kis habot képez, de szerencsére nincs utána az a csikorgós feszülős érzés, hogy lehozza még a bőröd tetejét is, tök puha lesz utána az arcom. illata, állaga, kiszerelése is kellemes, bár tény, hogy olcsóban is lehet jó lemosókat kapni, de egyszerűen szeretem használni, jobban mint bármelyik lemosót.
az ára húzós, de mindenki döntse el, hogy megéri-e neki, én részemről inkább lemondok egy-két fancy túlárazott kávéról pl és mondjuk erre költöm azt a pénzt (+ viszonylag kisebb mennyiség is elég belőle, szóval kitart egy darabig).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Nessy

2020. január 8.

2019. május:
Karácsonyra kaptam, eddig kb. negyede fogyott el, főleg esti arclemosáshoz használok egy pumpálást. Így azt mindenképpen el lehet róla mondani, hogy kiadós, sűrű zselés állaga van, ami kellemes habbá változik. Az illata tényleg zselés szaloncukor. Jól tisztít, nem szárít, de számomra semmi extra, nem fogom újravenni. Nagyon szerettem volna kipróbálni valamit a Kiehl'stől, a másik termék amit kaptam egy kaktuszos arcpermet, attól sem voltam elájulva, így nem áll szándékomban tovább kísérletezni.

Up:
Már egy éves múlt, ma dobtam ki az üres üveget.
Pár hete újra napi szinten kezdtem használni, de sajnos nem volt jó hatással a jelenleg normál állapotú bőrömre. Apró, gyorsan sebesedő pattanások jöttek elő az államon és a szememet is sokkal jobban csípte, mint ahogy emlékeztem rá.
A maradékot tusfürdőként használtam el, ami ebben az árkategóriában szégyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

2019. május:

Up:
Már egy éves múlt, ma dobtam ki az üres üveget.
A maradékot tusfürdőként használtam el, ami ebben az árkategóriában szégyen.

PIppa88

2019. november 14.

Zsíros a bőröm és érdekes módon nekem nagyon bejott. Zuhany alatt használaton, mindennapos sminket lemosva és nagyon szép állapotú lett tőle a bőröm. A clinique arclemosoival szemben ezt ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

pannamilla

2019. október 24.

Kellemes zselés szaloncukor illata van, jól habzik, azonban nekem nem tud az árához illő kiemelkedő dolgot, ár-érték arányban felejtős. Kis kiszerelést vettem, de nem fogom újra. Zsíros bőrre nem ajánlott

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

asdf27

2019. április 20.

én csak egyszer próbáltam, az illata nagyon szuper, jól tisztít, nem húzódik utána a bőr, ami elég kivételes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

themrsnero

2018. december 20.

Az egyik legjobb lemosó amit valaha próbáltam. Én imádom az illatát is, egyáltalán nem húzódik az arcom a használata után. Mindig utazóméretet vettem eddig, hagytam időt a tesztelésre, de most teljes kiszerelésre váltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

nekyra

2018. december 15.

Abszolút kedvenc. Napi 2x használom és szerintem 1 évig elég. Nem irritál és szárít, ez volt a legmegdöbbentőbb tulajdonsága az előtte használt olcsóbb/drágább cuccok után, pedig nekem elég zsíros, kombinált bőröm van, nem mondhatom hiperérzékenynek még a szárazabb részeken sem. Nem használok sokat bőle, kb 1 borsónyit/fél pumpálásnyit mert különben 10 percig moshatom le. Van, hogy 2x is megmosom vele este az arcomat. A vízálló szempillaspirált nem szedi le teljesen csak 2x-i használattal, de cserébe nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Axelandra

2018. december 11.

Tényleg békebeli zselés szaloncukor illatú,mamikám karácsonfájáról :):) Csak ismételni tudom az előttem írókat: jól habzik, kellemes használni, nem csíp, nem szárít, szuperül leszedi a sminket is!
Nem olcsó, de nagyon sokáig elég (tényleg, még ha 3at pumpál az ember lánya akkor is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

DiamondStoni

2018. november 19.

Imádom ezt az arclemosót!!! Az agyagos is meg van, azt használom problémásabb időszakokra, ez a mindennapos tisztítóm. Nagyon jól tisztít, az alapozót, púdert, highlightert stb. tökéletesen leszedi és nem lesz olyan nyikorgós érzetem utána, mintha szappannal mostam volna arcot. Nagyon jól habzik és az illata is kellemes, engem a zselés szaloncukorra emlékeztet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol