Best of Beauty 2019

Kiehl's

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. május 25.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Körömvirágos tonik érzékeny bőrre.

Gyengéden tisztít és nem tartalmaz alkoholt.

pont

2019. április 19.

szerintem kicsit olyan egy (jó) tonik, hogy amíg nincs, addig nem is hiányzik igazán, de ha egyszer találsz valami szuper cuccot, akkor jön csak a felismerés, hogy 'hogy tudtam eddig enélkül élni?!' nem nélkülözhetetlen és nem is csodaszer, de nagyon kellemes kis terméknek tartom, ami egy jól felépített arcápolási rutint még jobbá tehet. és tényleg sokkal puhább, hidratáltabb lesz tőle az arcom, de nem ragacsos, nem nehéz. nekem az illata kicsit teásnak tűnik, kellemes, nem tolakodó. igen, drága (még drágább, mint ami itt szerepel) és nem életbevágóan fontos, hogy legyen egy ilyened, de mégis minőségi cucc és én nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

kisanna20000

2017. október 11.

En termekminta formajaban jutottam hozza a termekhez. De annyit elmondhatok rola, hogy nekem nagyon bevalt! Problemasabb borreszeken alkalmaztam, vagy ahol tudom , hogy hajlamosabb vagyok a pattanasokra. az arat kicsit draganak talalom, szoval meg meggondolom hogy ujraveszem e

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

SzaszaK

2017. szeptember 23.

Több tonikot is kipróbáltam már a márkától. Szerintem nem tud többet, mint egy jó tonik. Nem tapasztaltam tőle nagy változást. Jó ideje használom már a termékeiket, így úgy gondolom, hogy ár szempontjából kicsit drága, úgy hogy nem tesz hatalmas változást az ember arcával.
Ettől függetlenül jó kis tonik. Csak elmarad az a hűha érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Ettől függetlenül jó kis tonik. Csak elmarad az a hűha érzés.

NovakneViki

2017. május 25.

Amikor megérkezett a Kiehl's márka Magyarországra, hallottam, hogy ez egy ikonikus tonik, de elsőre nem értettem mi ez a nagy hype? Amíg nem láttam egy videót, amiben be is mutatták, hogy a körömvirág szirmok benne úszkálnak a tonikban. Azonnal megfogadtam, hogy egyszer ilyenem lesz, így a joy napokon beszereztem a normál kiszerelést, az ára a fentihez képest meglepetés volt, mert konkrétan dupla annyi volt, mint amennyi itt van feltüntetve.

Már első használatnál éreztem, hogy ez nem egy szokványos tonik. Én vattakorong nélkül a tenyerembe csepegtetve használom és masszírozom az arcomba, a folyadékán érezni, hogy kicsit nyákosabb, mint a szokványos tonikok. Használat előtt direkt fel is szoktam rázni, hogy hátha a tenyeremben landol egy szirom, de eddig még nem tapasztaltam. Viszont amióta használom, azóta nem pirosodik, olyan hamar az arcbőröm. Mivel nem használok belőle sokat, ezért remélem sokáig elég lesz. Az ára valóban drága, de évente egyszer, főleg glamour vagy joy napokon, belefér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

erika81

2017. május 18.

Az úszkáló körömvirágszirmok elég érdekesek, főleg amikor 1-2 szirom kijön a vattakorongra, mégis jó érzés használni.
Picit mintha mattítana is. Az illata nem a szokásos krém/tonik illat, hanem körömvirágos! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.