Kiehl's

Ár:   16 700 Ft és 28 300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2023. február 28.

Ár:   16 700 Ft és 28 300 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2022-ben megújult összetétel!

Körömvirágos tonik érzékeny bőrre. Gyengéden tisztít és nem tartalmaz alkoholt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lululemon12

2023. november 27.

Sokkal jobb, mint az uborkás társa. Reggel este használom és egész jól hidratál, nagyon fincsi, gyógynövényes az illata. Borotválkozás után nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 27.

umpalumpa

2023. október 6.

40 ml-es kiszerelésűt használtam el.
Teljesen vízszerűnek éreztem a szirmokat kivéve, amik elzselésedtek. Az illata kellemes, kicsit emlékeztet a körömvirágra, illetve az abból készült teára. A színe is gyógytea-szerű. Nyáron kezdtem reggelente az egész arcomra pancsolni, mert itt azt olvastam, hogy segít a faggyútermelés szabályozásában. Hát nekem ez nem jött össze, ezért maradt az esti rutin része, illetve gyantázás, szőkítés utáni nyugtatónak szánva. Utóbbi feladatban egész jól működött, de azért utána kellett egy csepp neogranormon is.
Bevallom nem késztet semmi a teljes kiszerelés megvételére miután megismertem a koreai tonereket. Ez nem hidratál eléggé egy öregedő bőrt, de nem is csökkenti a nyári túlzott olajtermelést. Nem tökéletes a nyugtató hatása sem és mindezek tetejébe borsos az ára. A közepesnél kicsit haszontalanabb, de a kettesnél azért jobbat adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 6.

40 ml-es kiszerelésűt használtam el.

korzsu

2022. augusztus 29.

A zsíros/kombinált bőrömmel csodát művelt. Valóban segít a faggyúszabályozásban és nagyon kellemes, puha érzetet ad a bőrömnek. Újravevős nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 29.

0bikbik0

Korcsoport: >54
2022. május 29.

Fura látvány, a hogy a tonikban úszkálnak a kis növényi darabkák...főleg, amikor a vattapamacsra is rákerülnek. De ettől eltekintve hosszú idő óta a legjobb tonik, amit használtam. Nem szárít, nem húzódik a bőrőm, de nem is zsírosodik, kellemes puha lesz a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 29.

dorkamasik

2022. február 22.

Zsíros és vegyes bőrűeknek ajánlom kipróbálásra, az én bőrömnek nagyon sokat segített a faggyútermelés szabályozásában! :)
Az illata is igazán kellemes, a benne úszkáló virágszirmok pedig külön betaláltak nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

Vicus

2021. december 1.

Trend projekt részeként kipróbálásra kaptam egy kisebb üveggel, aminek harmada még megvan. Igyekszem használgatni arctisztítás után első lépésként, de mindig jön utána egy hidratálóbb jellegű toner is, mert ez a hidratáláshoz nem sokat tesz hozzá. Nagyon zavaróak benne a körömvirág darabok, nem tudom mi célt szolgál, talán dísz akar lenni?
Látom azt írják gyengéden tisztít, akkor ez most arctisztításra való? Én azért ezt nem tenném olyan bőrre, ami előtte nem lett megtisztítva. Egyetlen pozitívum, hogy nem tartalmaz alkoholt, de ehhez képest borzasztóan drága, hogy csak ezt tudjam kiemelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

doripille

2021. október 16.

Imádom! *****
Kombinált és érzékeny bőröm van, remekül teszi a dolgát. Nem szárítja feleslegesen a bőröm és nincs húzódó érzés sem. Remekül előkészíti a bőröm az arcápolásom további lépéseire. Az illatát is szeretem, rendkívül kellemes és nyugtató hatású. Funkcióját tekintve egyedül a szirom darabkákat nem tudom hova tenni, kicsit furcsa egy tonikban a rutin elején (bár szerencsére az esetek 90%-ban nem marad az arcon).
TRND projekt keretein belül volt lehetőségem kipróbálni, az ára ellenére gondolkozom hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Imádom! *****

Nocturama

2021. október 15.

Nagyon szeretem!
Én is trnd projekt keretein belül jutottam hozzá, de elgondolkodtam, hogy megveszem a nagyobb kiszerelést.
Hihetetlenül jó illata van, valóban nyugtatja a bőrt, kellemes tapitású lesz tőle. Esténként szoktam használni, hogy eltüntesse a "csikorgó" bőr érzést, amit a micellás víz hagy (ha értitek, mire gondolok...).
De miért ilyen drága? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 15.

Nagyon szeretem!
De miért ilyen drága? :(

Sunicole

2021. október 12.

TRND projekt keretein belül volt alkalmam kipróbálni. Alapvetően nem használok tonikot, így nem tudom összehasonlítani mással. Érzékeny bőrre tényleg jó, nem irritálta bőrömet és szépen megnyugtatta. A név pedig ne tévesszen meg, mert a jó angol tudásommal én is azt hittem, hogy ez egy kamillás termék, aminek az illatát nem szeretem. Viszont a Calendula körömvirágot jelent, és így nagyon szeretem az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Neira87

2021. október 12.

TRND Projekt kapcsán kaptam belőle, és mivel nem nagyon használok tonikot, így lassan is alakult ki a véleményem, mert volt, hogy megfeledkeztem róla. Az illata nagyon kellemes, kamillás, tetszenek benne a szirom darabkák is. Először féltem, hogy majd szárítja a bőrömet a kamilla miatt, de nem. Szépen tisztít, és nyugtatja a bőrt. Kellemes találkozás volt, de az, hogy hosszú kapcsolat lesz-e belőle, még nem tudom. Egyrészt az ára miatt, illetve, hogy hajlamos vagyok elfeledkezni a használatáról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Propanediol, Hydrolyzed Corn Starch, Glycerin

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.