Kiehl's

Ár:   8850 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. március 1.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

99%-ban természetes babaápoló krém arcra és testre

• Hidratálja és nyugtatja a baba érzékeny bőrét.
  • 24 órás hidratáló formula.
  • Segít csökkenteni az allergia kockázatát.

Futureline

2018. augusztus 22.

Ez a krem borzaszto, csupa zsir es soha sem szivodik be. Arcon probalva pattanasokat okozott, bar valoban mersekelte a pirossagot. Kezkremnek akartam elhasznalni de arra is tul zsiros, alig vartam hogy lemossam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

lorafair22

2017. december 4.

A kisbabámon ekcémás bôrfelületek jöttek ki, mintát kaptunk belôle,de már egyszeri használat után eltüntek a foltok! Sajnos elég drága, de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Scara

2016. március 6.

Tegnap kaptam mintát belőle, eddig 2x használtam. Tényleg tömény és zsíros krém, ezért nagyon meglepődtem, hogy beszívódása után egységes, szinte matt arcbőrt eredményezett. Ennek nagyon örülök :) :)
INCI-je szuper, így ha továbbra is jól teljesít (a minta 3-4 napra biztosan elég), akkor jöhet a teljes kiszerelés. :) :)

2016.03.06. Meg is vettem a teljes kiszerelést. Éjszakára használom, tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Makk Zsuzsó

2016. február 27.

Őrületesen zsíros, tömény, ragacsos krém, másnap is ragadok tőle. Pedig klassz az INCI-je, jó kis tápláló krém, kár érte. Ezért én hozzákeverem egy könnyebb állagú testápolóhoz és úgy már jobb. De még akkor is lassan szívódik be, viszont nem ragadok tőle.
Emiatt és az irreálisan magas ára miatt -2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Emiatt és az irreálisan magas ára miatt -2 csillag.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol