Kiehl's

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A Kiehl's első olajmentes arctisztítója, gyorsan a habzó tisztító hab, amely alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és láthatóan csökkenti a felesleges olajat a bőr felszínén.

pannamilla

2019. október 24.

Nekem ez a tökéletes lemosó. Zsíros a bőröm, ez mindent leszed, sima feszes egyenletes arcbőrt eredményez. Erre semelyik másik nem képes nálam, szóval legalább 5 csillag. Kiválóan habzik, Foreoval használom, tökéletes páros.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

annasara

2019. március 21.

Nagyon alaposan tisztít, semmiféle irritációt nem okoz, ugyanakkor szerintem ez az arclemosó kizárólag a valóban nagyon zsíros bőrtípusra jelent megoldást, az én kombinált, helyenként kiszáradásra hajlamos arcomat karcosra szárította, ezért pár hét után félre is tettem. Nekem nem vált be, de valószínűleg egyszerűen azért, mert nem az én bőrtípusmora való, ha viszont valaki nagyon olajos, zsírosodó bőrrel küzd, megfelelő hidratálással együtt, ideális alternatíva lehet ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

idaobi

2019. január 15.

Nagyon kevés kell belőle. Illatmentes, krém állagú. Nekem meglepő a hatása. Ahogy lemosom vele az arcom, teljesen eltűnik az olaj/zsír réteg a bőrömről, de mégsem lesz olyan kiszáradt érzete. Használat után mindig rögtön krémeztem. Azért adtam 4 csillagot mert nem tudom eldönteni hogy ez a hatás hosszú távon mennyire jó a bőrömnek. Újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Mandy133

2017. június 14.

Nagyon habzik, meglepően kevés elég belőle az egész arcra. Ezt tényleg csak az használja, akinek olajos a bőre. Nem azt mondanám, hogy szárít, hanem hogy az olajat nem pótolja vissza, de nem is ez a dolga, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

erika81

2017. március 16.

Arctonikot és arckrémet vennem a Kiehl's-nél gondoltam veszek egy lemosót is, mivel oil-free a tonik és az arckrém is ezért az eladó nem ajánlotta ezt az arclemosót, mert túlszárítja együtt a bőrömet, de mintát kaptam, hogy kipróbálhassam.
Valóban csikorgósra szárítja a bőrt, így 1-2 alkalommal használtam csak a mintát és valószínű a tasakban (3ml) lévő maradék arclemosót sem fogom elhasználni, mert nem szeretném ha jobban zsírosodna a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Hidratálók: Glycerin, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Caprylyl Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Kaolin 0 0

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak