Kiko

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2019. június 24.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes, hidratáló szájfény a 3D hatásért. Tápláló, könnyed formulájú és intenzíven pigmentált.

(ÚJ) Kiko 3D Hydra Lipgloss
Ár: 2800 , Eladó: reginababa10
Állapot: Eredeti, teljesen új, dobozzal együtt , Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Postán keresztül
Lina14

2019. június 19.

Nekem a 14es árnyalat van meg,a mi egy arany csillámos vérnarancs szín. Elég ragacsos, de pigmentált és viszonylag tartós is. Az applikátora kényelmes és hajlított, könnyen fel lehet kenni vele a szájfényt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate