Kiko

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2019. június 24.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes, hidratáló szájfény a 3D hatásért. Tápláló, könnyed formulájú és intenzíven pigmentált.

Ár: 2300Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Ár: 2000 forint , Eladó: Legadema
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó előre utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

HaziManka

2020. szeptember 7.

20-as árnyalatot rendeltem meg több swatch -videó megnézése után (kezdetnek)
Nagyon szép nude szín, nekem egyáltalán nem ragad, csodás az állaga, fényes,
egész sokág látszik a számon.Valamelyik videóban pár árnyalatát a Fenty gloss-ok
dupja-ként emlegették, nem is csodálom, tényleg jó minőség.Fenty-m ugyan nincsen,de
a Colourpop gloss-jaimnál jobban tetszik.A csomagolása is nagyon szép, igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

20-as árnyalatot rendeltem meg több swatch -videó megnézése után (kezdetnek)
Nagyon szép nude szín, nekem egyáltalán nem ragad, csodás az állaga, fényes,
a Colourpop gloss-jaimnál jobban tetszik.A csomagolása is nagyon szép, igényes.

szofka77

2020. május 21.

Teljesen megeri az arat! Imadom gyonyoru csillogas tokeletes arert! Nekem a 12 es 26 van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

macccska

2020. február 10.

17-es árnyalatban van meg. Én elégedett vagyok vele, a színe és benne a csillámok nagyon szépek, illata nagyon kellemes. Tartósságát tekintve nem tart nálam pár óránál tovább ki a számon de ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

asszembocicsoki

2020. február 1.

Csodásan hidratál, szép természetes színe van és csak enyhén csillog. Csak a ragacsosság miatt vonok le egy csillagot, bár szerintem olyan szájfény nem létezik ami nem ragad valamennyire... eddig a legeslegjobb amit próbáltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Lina14

2019. június 19.

Nekem a 14es árnyalat van meg,a mi egy arany csillámos vérnarancs szín. Elég ragacsos, de pigmentált és viszonylag tartós is. Az applikátora kényelmes és hajlított, könnyen fel lehet kenni vele a szájfényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate