Kiko

Ár:   €12.90   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna0604, Módosítva: 2016. június 29.

Ár:   €12.90
Kiszerelés:   9,5 g
Lelőhely:   külföld, online

Színkorrekciós, hipoallergén krémkorrektor.

Fru1229

2018. március 26.

A világos része tökéletes a bőrömhöz, szem alatti karikákat eltünteti, a sötétebb pedig jó kontúrhoz. A középső highlighter részét a belső szemzugon használom és szuperjó! (habár nem egy szuperpigmentált rendes highlighter de ezt nem is várhatjuk el) A kék és zöld, pattanásokra, illetve kipirosodott bőrre való részt ritkán kell használnom szerencsére, de azzal is elégedett vagyok. Állagára szintén nincs panasz. Akciósan vettem Londonban, ajándék volt ennyiért, már bánom, hogy nem kettőt szereztem be belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).