Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: makeuplover20, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

• Egyesíti az ajakápolót az élénk színekkel.
  • Finom gyümölcs aromákkal.
  • Bársonyos és ultra gazdag textúrájú, hogy az ajkak puha és hidratált legyen. A könnyű, félig átlátszó filmet képez az ajkakon, mely hidratál, és egy finom csipetnyi színt ad.
  • A benne levő shea vaj és vitaminok azonnali lágyító és antioxidáns hatásuak, így még a cserepes ajkakat is rendbehozza.

7 különböző árnyalatban kapható

bee1

2018. december 9.

Én a Blackberry árnyalatot használom és nagyon szeretem. Szép fényt ad a szájnak és nagyon jól hidratál. Sajnálom hogy nem lehet itthon kapni.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

madri

2018. szeptember 10.

Rajtam kizárólag a tűzpiros árnyalat fogta be a számat, ami viszont egy nagyon szép, kellemes piros. Nagyon jó érzés viselni, hidratál, és tartós.
A többinek rajtam egyáltalán nem volt színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

A többinek rajtam egyáltalán nem volt színe.

Adnilem

2016. április 5.

Apricot árnyalat. Fini illat, szép szín, könnyen kenhető. Ami zavar, hogy van annyira erős színe, hogy ha tükör nélkül akarom felkenni és átfutok a szám szélén, hát kicsit elkenődött hatása van. Óvatosan kell vele bánni. Fényvédős, ami jó pont. Sokszor nyúlok érte, szeretem. Számomra inkább a szín miatt jó, mint a hidratáló hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

kat

2016. január 14.

Zseniális, nagyon szeretem. A 06 Blackberry van meg, ami egy szép középlila árnyalat kellemes illattal. Kiválóan hidratál, fedése nem sok van, de a textúrája egyszerűen tökéletes, siklik az ajkakon, és szép, diszkrét fényt ad. Nekem ennyi bőven elég, sőt. Neszesszerben hordom magammal, ugyanis megvan az az előnye, hogy bármikor, tükör nélkül is újrakenhető, mint egy ajakír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

Nyimuska

2015. október 17.

04 Cherry árnyalat van meg. Finom, jó illata van, krémes, cuki csomagolású, fényvédős, szép színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

hedera97

2015. október 11.

Alattomos kis cucc ez....függővé tesz.Finom-az íze is és az érzete is az ajkakon-az illata is csudajó.És a csomagolása...na ebbe lettem szerelmes.
Korrekt az ára is(pláne a ,,csabihoz"képest),kajak cserepes ajakra hasznavehetetlen,de nem is ezért vettem.Most kókusz, de volt már szerencsém a tutti-fruttihoz,a málnához is.Ja es 15 faktort is tud ám!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

kiflimorzsa

2015. szeptember 28.

Egy kókuszosat elhasználtam már, most egy sárgabarackos van belőle itthon. Gyönyörűszép a csomagolása és az illata is isteni, bár én a hidratáló hatásával nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

eoryzsofia

2014. november 11.

Barackos és málnás van nekem. Nagyon szeretem az illatukat, jól hidratálnak, szép a színük, kár hogy nincsenek itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Yeliz

2014. november 6.

Én Rómában vettem a nyaralásunk alatt, annyira megtetszett a bolt, hogy rengeteg mindent vettem, köztük ezt az ajakápolót is. Teljes mértékben meg vagyok elégedve, nekem a sárgadinnye illatú van meg. Az illata nagyon finom, enyhe színt ad az ajkaknak és szépen csillog, nem szárít. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

killerqueen

2014. október 8.

Az eperszinu van meg, nagyon nyami :-) es jol hidratal, termeszetes szint ad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Az eperszinu van meg, nagyon nyami :-) es jol hidratal, termeszetes szint ad.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0