Kiko

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   külföldi drogéria   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RMonah22, Módosítva: 2019. július 18.

Lelőhely:   külföldi drogéria
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló fátyolmaszk arcra. Az uborka, répa és különböző virágkivonatokat tartalmazó maszk frissíti és hidratálja a fáradt, száraz arcbőrt és bársonyosan puhává varázsolja.

A maszk elérhető cica, béka és tigrises mintával.

RMonah22

2019. szeptember 3.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. A bőröm hamar kiszárad és hámlik, így kipróbáltam ezt a maszkot. A termék nagyon bőségesen át van itatva ezzel a bizonyos szérummal, így ha használat után visszahelyezem a maszkot és jól lezárom a csomagolást, akkor többször is akár 2-3x is tudom használni. Nagyon jól hidratál, bőröm sima és puha a használat után, nyoma sincs a száraz területeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.