Kiko

Ár:   €12.90   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyafatka, Módosítva: 2016. március 9.

Ár:   €12.90
Lelőhely:   külföld, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló és élinkítő krémes állagú alapozó. 12 árnyalatban kapható kompakt csomagolásban.

Kerekesandy

2019. június 24.

Legutóbbi akciójukban szereztem be egyet. Kicsit féltem, mert eddig csak krém állagú alapozót használtam ez meg púderes. Bár ez sem csodaszer, jobb, mint amire számítottam. Szépen fed, nem csomósodik. A zsíros arcbőröm miatt, délután egyszer rá kell púderezzek, de amúgy teljesen okés. Még nem tudom, hogy újravevős-e mert csak párszor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

StBea

2019. január 30.

Rengeteg púdert próbáltam már, a hétvégi Milánói kiruccanás alkalmával szereztem be egyet ebből is, bízva, hogy ez nem ül ki az arcomra ahogy az összes többi, és nem úgy nézek ki mint aki lisztet kent a fejére. És hozta az elvártat, tökéletes!! AMi a legjobb, 6,95 EUR volt akciósan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Sziporka88

2018. december 29.

Rómában az egyik Kiko üzletben ajánlotta nekem az eladó lány. Nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. A csomagolása a felső kategóriás termékekével vetekszik. Maga a termék jól fed, nem pereg, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

jozzika1

2017. október 19.

Szép egyenletes lesz tőle az arcom. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Szép egyenletes lesz tőle az arcom. Nekem bevált.

nyafatka

2016. február 27.

Egy használat utáni vélemèny elèg jó: nem szàrít, szèpen fed, mivel parabens mentes allergiàm sem lett töle. Vizes beauty blenderrel vittem fel, nem a saját szivacsával- kiszerelését még mindig keveslem, de nem is minden napos használatra vettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate