Kiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2012. június 28.

Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyen használható szájfény ceruza. Telt és brilliáns színek.

15 különböző színben kapható

Kiszerelés: 2,27 g

vaudrey

2018. június 4.

Nagyon szeretem ezt a kis szájfény ceruzát. Aki nem nagy szájfény rajongó, annak szerintem nem fog tetszeni igazán, mert kicsit ragacsos az állaga. Szájfényhez képest nagyon pigmentált. Nekem a kiszerelés is teszik, elég különleges ez a ceruzás, hegyezős megoldás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

reginababa10

2016. május 21.

Akciósan jutottam hozzá de igazából alapáron is nagyon barátságos a kiko sminktermékek minőségét tekintve. Egy nude árnyalatot választottam. Pont hogy nem az a felkenem és majd kiszárad már a szám hanem inkább krémesebb rúzsceruzának mondanám. Nem alapnak szoktam használni hanem rendesen mert teljesen olyan hatást kelt mint egy rendes rúzs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

DaranyiDora

2016. február 24.

Wine red szinben vettem szerintem gyonyoru, ruzsalapnak szoktam hasznalni, 1 € megert😊😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

bodri95

2015. november 26.

Nem szeretem..amúgy sem vagyok egy szájfény rajongó,de ez ragacsos..nem is tudom,nem szeretem a számon. Ajándékba kaptam,a 00-ás árnyalat van meg. Nem jött be sajnos :(
..persze lehet,csak alapvetően a szájfényeket nem szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

..persze lehet,csak alapvetően a szájfényeket nem szeretem

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

A nővéremet beszéltem rá erre, amikor meglátogatott Milánóban. Azóta is csak azt hallgatom, hogy ha le van árazva, milyeneket vegyek neki. Szájfényhez képest elég jól fed, mivel ceruza nem ragadós és precízebben fel lehet vinni és senki sem akarja megenni a finom illata miatt, mint egy normál szájfényt... A hátránya persze a faragási kényszer, de ha szemceruza már úgy is van... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

sandrea28

2015. január 10.

Veronában több Kiko bolt is van, ott vettem ilyen termékeket, és köztük ezt a rúzs ceruzát. Fantasztikus, tartós, és gyönyörűek a színei. Ott vettem körömlakkot, fantasztikus ezer szín volt amiből lehetett választani. Illetve egy olyan szájfényt, amit arcpírnek is lehet használni Nagyon szeretem. Itthon hol kapható ez a termék? Sajnos nem találkoztam vele, pedig lenne rá kereslet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 10.

Guerlain Fangirl

2012. november 23.

Az idei év egyik slágerterméke nálam. Nyáron vettem az elsőt, azóta már "rátöltöttem" még hárommal. Bár hivatalosan szájfény, a fedése sokkal inkább rúzshoz fogható. Azért szeretem, mert a hegyével (megfelelően kihegyezve) hibátlan kontúrt lehet rajzolni, tehát kontúrceruzát sem kell vadásznom hozzá.
Tartósságát tekintve átlagosnak mondanám, viszont nem szárít, nem lesz cserepes tőle a szám.
Egyetlen hibája, hogy rettentő gyorsan fogy és az utolsó 1/6-át ki kell dobni, mert a végén nem rögzül rendesen a belseje, így nem lehet hegyezni. Ennek ellenére remek vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

baobe

2012. szeptember 5.

Két hete vettem Olaszországban, egy Kiko boltban, akciósan adták 3.90-ért. Jó az állaga, szépen felvihető, viszonylag tartós az eredmény. A kiszerelése miatt nem 5 pont, vannak jobb konstrukciók is, mint egy faragandó ceruza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

coffelove

2012. szeptember 4.

A kedvenc szájfényem. Tartós, tök olcsó, gyönyörű színei vannak. Mivel nem a hagyományos állagú szájfény ezért egyáltalán nem ragad. A rúzs és az ajakápoló között van állagában. Egyszerűen tökéletes. Egyetlen nagy baj van, hogy Magyarországon sehogy sem lehet beszerezni. Csak Olaszország, Németország, Anglia és egyéb még elérhetetlenebb országokban van. Ide nem szállítanak. Ha valaki tud valamilyen lelőhelyet az nem habozzon megosztani.

Azóta még egy színt beszereztem amit szintén IMÁDOK. Kb 3,5 euro egy db

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Azóta még egy színt beszereztem amit szintén IMÁDOK. Kb 3,5 euro egy db

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Myristyl Lactate, Cocoglycerides, Hydrogenated Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride
Emulgeálószerek: Cocoglycerides

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.