Kim Kardashian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lola21, Módosítva: 2013. február 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Ár: 5.000 Ft+posta , Eladó: stodra
Állapot: 100 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen
Kim Kardashian Kim Kardashian+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

danacanahai

2019. június 27.

Ma kerult hozzam egy 100 ml-s uveg, kiprobaltam... szerintem (rajtam) komfortillat. Nem nagyon eros, megis inkabb huvosebb idoben hasznalnam. Az arat nezve megeri a beruhazast (7000 ft volt a 100 ml).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

AngiBangi

2019. május 16.

Nagy tubarózsa rajongó vagyok. Vakon rendeltem és szerelem lett. Rajtam tartós, 7 órát lazán kibír és az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Yeticica

2018. június 28.

Huh. En leszek az elso. Igyekszem nagyon ovatosan velemenyezni ezt a kulonleges uvegben rejlo illatocskat. Bar elfogult vagyok, epp tubarozsa-korszakomat elem, keresem a szamomra legmegfelelobb delikvenst. Es hat nagyon tetszik! Felfujaskor nagyon hasonlit M K Michaeljere (szamitottam is erre), bar kevesbe bananosan-ragogumisan edes, es nem is annyira tomeny. Leszaradasaban elobujnak valamilyen fuszerek ovatosan es a tonka. Rajtam vegig elegge borkozeli illat maradt, bar csak egyet fujtam a csuklomra. Kivancsi vagyok, ha megeresztek meg par fujast, tudom-e novelni a hatosugarat.
Nagyon szep kerek illat rajtam, abszolut felismerheto tubarozsa elejetol a vegeig, es bevallom, jobban tetszik ez a fuszeres-tonkas visszafogottsag, mint a Majkel fele banan-pofon 😁. (Harmadik tesztalanyom Gucci Bloom, az a legcitrusosabb, de abban meg az orrisz-gyoker az, ami gyanum szerint a zavaro jegy). Itt mnden kerek, minden jol lett osszevalogatva. Edes-kremes bujasag. Abszolut nyero. A tartossaga hagy nemi kivannivalot maga utan, de ettol meg maga az illat kivalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hydroxycitronellol, Coumarin, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate