Klairs

Ár:   $27   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunalaluna, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   $27
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Kitűnő antioxidánsokkal, mint az E-vitamin és a niacinamid
  • Az adenozin hatékony a ránctalanításban és bőrregenerációban
  • Feszesít, hidratál, világosít, ragyogóbbá teszi a bőrt

Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask 15ml
Ár: 3000 , Eladó: KavaiViktoria
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost
K-BEAUTY CSOMAG
Ár: 3500 + INGYEN FOX/POSTA , Eladó: Niki1991
Állapot: bontott, részletek lent , Helyszín: BP. Astoria vagy Ringló u., fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SkinCareAddict

2021. december 7.

A sleeping mask-okról megoszlik a véleményem, egyrészt nem szeretek 15 réteget építeni a bőrömre, mert akármilyen gyorsan is szívódnak be a termékek, nincs ideje kellően eloszlania, így egy része a terméknek a párnán köt ki.Másrészt egy jól kialakított skincare rutin nem igényel még egy maszkot a végére. Én egy szett részeként vettem meg, leárazva.Állagra kicsit jelly-s, kellemes illata van (mint a többi klairs terméknek), kis mennyiség is elég belőle. Jelenleg leginkább akkor használom, amikor reggel nem akarok szérumot, tonikot,vagy krémet használni akkor kiváltva ezeket egyedül ezt viszem fel a bőrömre. Jól összefér a napvédő krémemmel, más termékekkel, de nagy csodát ne várjunk tőle. Valószínűleg teljes árért nem venném újra, mert árához képest a hatása kevésbé mondható impozánsnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

Októberi Lány

2021. augusztus 2.

Esti krémnek vettem a 15 ml-s kiszerelést, kipróbálni. Pár napja használgatom, még nincs végleges véleményem.
Sokan írták itt az érdekes állagot, nekem konkrétan szabályosan visszapattant róla az ujjam elsőre! 😆 Pudinghoz hasonló valóban, vagy inkább panna cotta szerű. Az illata engem nem borzaszt el, én a gerániumot érzem dominálni benne, szerintem kellemes és hamar elillan. Az állaga (és ez a minitégely) némi gondot okoz felkenéskor, van, hogy a darabkák, amiket kiszedek, lepottyannak mielőtt elkenem őket. Viszont meglepő ennek tükrében, milyen könnyű eloszlatni. Persze azért egy átlagos krémet kényelmesebb használni.
A wow hatást nálam még nem érte el, csak magában használva is hagy egy kis fényes-ragacsos réteget, szérumokra kenve pláne. Mentségére legyen mondva, hamar beszívódik, akár 3 szérum fölött is. Hidratálása reggelre nem annyira szembeötlő, este lefekvés előtt sem meggyőző, olyan..elmegy kategória. Délután hazaérve végképp nem látom, hogy a bőrömet tartósan táplálná (nappal mást használok, ezzel együtt is kevés).
Na hát szóval a szép összetevőkkel együtt egy egészséges négy csillagos értéket megadok neki, de még visszatérek plusz vagy mínusz irányába frissíteni.
Update:
Elfogyott a 15 ml, és nem vagyok oda. Elmegy kategória, ahhoz meg kissé túlárazott. Nem veszem újra, annyit nem ér. Leveszem a 4. csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Update:

daydreamheart

2021. május 20.

A C vitaminos szérummal együtt használom reggelente és imádom, hogy széppé varázsolja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 20.

slytherclaw

2021. március 25.

Hónapokig vágyakoztam ezután az arckrém után, mert a bőröm rettentően válogatós arckrémek terén és nem vitt rá a lélek, hogy egyszerre ennyi pénzt kiadjak valamiért, amiben nem lehettem biztos, hogy beválik. Hát, megvehettem volna sokkal hamarabb is, mert egy álom a háklis kombinált bőrömnek.
Nagyon érdekes állaga van, leginkább pudinghoz hasonlítanám, és mókás, ahogy a krém mindig visszamászik az eredeti formájára a tégelyben. Elsőre mellbe vágott az illata, mert már egy ideje leginkább illatanyag-mentes arcápolási termékeket használok, de szerencsére nem bántják a bőrömet a benne lévő illóolajok. Rögtön beszippantja a bőröm, de azért egy darabig ragadok egy kicsit. Egész pici is elég belőle, bár én csak éjszakai arckrémként használom. Reggelre mindig olyan puha az arcom, hogy legszívesebben folyamatosan tapogatnám és napközben is kitart a ragyogás, amit a bőrömnek kölcsönöz.

Update: Gyakorlatilag napra pontosan három hónapig volt elég a 90 ml úgy, hogy naponta legalább egyszer használtam. Időközben elkezdtem nappalra is használni, tökéletesen működik így is, nem fénylik tőle az arcom és a fényvédőmmel is jól kijön. Nagyon-nagyon szeretem, jódarabig nem is tervezem lecserélni.
Nálam nagyon nagy szó, ha újraveszek egy arckrémet, mert általában semmi nem váltja be teljes mértékben a hozzá fűzött reményeket, de ez hozta, amit ígért és még többet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

annasara

2021. február 19.

Azon kevés kozmetikumok közé tartozik, amely mindent bevált amit ígér. Több, mint két hónapja használom az esti rutinom utolsó lépéseként, vastagon, több rétegben viszem fel és nagyon szeretem, ahogy a bőröm néhány perc alatt teljesen beszívja, már ekkor érezhetően sokkal puhább az arcom és szebb a bőrkép.
Reggelre pedig jön a "wow" hatás: hidratált, telt arcbőr, a kisebb mimikai ráncokon is sokat javít és az esetleges apró piros pöttyöket is szépen lehúzza már egy éjszaka alatt is.
Az egyetlen előzetes félelmem a sok illóolaj miatt volt, mivel a bőröm sajnos mostmár ezeket szinte egyáltalán nem tolerálja (kiváltképp nem a levenedulát és az eukaliptuszt), de csodával határos módon ez a krém semmilyen irritációt nem okozott.
Nappalra nekem túl sok, és nem a legjobb sminkalap, de éjszakai hidratáló pakolásként verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

selmeczireka

2021. február 17.

Most jöttem rá, hogy én még ne is véleményeztem ezt a csodát. Pedig elhasználtam belőle két minit és most már használom a full size verziót is.
Imádom, estére használom, annyira szuper érzés a bőrön. Rétegezős rutin utolsó lépéseként viszem fel, azonnal beszívódik annak ellenére, hogy érdekes puding állagú. Még olajos textúrára kenve is jó muzsikál. Illatát én kifejezetten szeretem. Ár-érték arányban is kiváló, és 22 font-ért vásároltam, amiért 90 ml igen jó deal.
Azon gondolkodtam, hogy nagyon vékony rétegben ki fogom próbálni nappalra is. Egy negatívuma van, a tégelyes kiszerelés, de mivel maga a krém szerintem 10 csillagos, így az 5 csillag még simán megvan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 17.

her6

2021. február 3.

Szerintem egy életre elég ez az arckrém. Extra lassan fogy, tetszik az állaga, teljesen kisimítja az arcomat reggelre. Wishtrendes szettben nagyon megéri megvenni úgy kb. harmadáron hozzá lehet jutni. Télen reggel-este is használom, viszont nyárra túl sok az én enyhén olajos, vízhiányos bőrömnek. Egyértelmű, hogy újravenném, bár úgy tűnik a tégely tovább fog élni, mint én.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

kdorci

2020. augusztus 31.

Imáádom reggelre és estére is. Az a fény, amit a arcomnak kölcsönöz mesébe illő. :D Az állaga meg nagyon érdekes, élmény felkenni. Estére kicsit vastagabban szoktam felkelni, hogy reggelig kitartson a hidratálás és általában ez így is történik. :) Most kezdem el használni a c vitaminos szérummal együtt. Nagyon kíváncsi leszek.:) Egy bajom van ezzel a termékkel is, az pedig a sok illóolaj, amit belepumpáltak.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Plusskutya

2020. június 24.

Picike mintát kaptam belőle a wishtrendes rendelésem mellé és annyira bejött, hogy megrendeltem a nagyobbik teljes kiszerelést.
Mindene tetszik, az állaga, az illata, az alkalmazhatósága, és leginkább a hatása.
2x alkalomra volt elég a minta, esténként használtam, és reggel nagggyon elégedett voltam a látvánnyal, ami a tükörben fogadott :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 24.

Mayasos

2019. november 29.

Imádom. Reggelre széppé és puhává varázsolja az arcomat. Esti rutin utolsó lépéseként használom. Mivel nagyon bevált a márka, megrendeltem hozzá a C vitaminos szérumot is és majd azzal használom tovább. Kíváncsian várom, remélem felturbózzák egymást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

További info az összetevőről a KM-blogon >>