Klairs

Ár:   $27   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunalaluna, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   $27
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Kitűnő antioxidánsokkal, mint az E-vitamin és a niacinamid
  • Az adenozin hatékony a ránctalanításban és bőrregenerációban
  • Feszesít, hidratál, világosít, ragyogóbbá teszi a bőrt

Mayasos

2019. november 29.

Imádom. Reggelre széppé és puhává varázsolja az arcomat. Esti rutin utolsó lépéseként használom. Mivel nagyon bevált a márka, megrendeltem hozzá a C vitaminos szérumot is és majd azzal használom tovább. Kíváncsian várom, remélem felturbózzák egymást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

daydreamheart

2019. augusztus 11.

A C vitaminos szérummal együtt használom és imádom, hogy széppé varázsolja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

bibogi23

2019. július 5.

Kis kiszerelésbe vettem meg a Koreamaszk.hu oldalról! Mikor megjött csak gyorsan felbontottam megnéztem, beleszagoltam! Elég erős gyógynövényes, citromos illat csapott meg! Estig ezen gondolkodtam hogy lehet hogy nem volt jó döntés megvenni! Eljött az este a rutinom utolsó lépéseként használtam! Belenyúltam és egy nagyon tömör zselés cuccba nyúltam.... Lesz ami lesz, mondom én felkenem! Kicsit ragacsos érzetet hagyott, érdekes volt, azt gondoltam tuti párnára ragadok! Eltelt 15 perc és semmi maradt sem az illatból sem a ragadásból! Reggelre csodát tett az arcommal! Pihe puha, egyenletes bőr! Nagyon kellemesen csalódtam benne! Nem kizárt hogy nagy kiszerelésbe is beruházok rá! Előtte az innisfree sleeping packját próbáltam (5mintát) szerintem ez sokkal jobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

tara95

2019. május 3.

Nagyon szimpi az inci, más éjszakai maszkok a szilikonnal érik el ezt a puding állagot, itt szerencsére az algin viszi el a hátán.

Nagyon érdekes valóban, kicsit ragacsos de pillanatok alatt becuppan a bőrbe. Az illata egyáltalán nem zavar, nagyon megszerettem, abszolút a márkához kötöm.

Meglátjuk hogy mennyire fog esetlegesen kicsapni, reggel kenem a c vitamint tehát ez is reggel került fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Nissira

2019. május 2.

Engem nem zavar a tégelyes megoldás. Spatulával nyulok bele és kész. Szeretem a különleges, pudingos állagát és hogy vissza áll a kérm az eredeti formájára. Valóban van egy kis "illata" de csak este használom C vitaminos szérummal ahogy többen is irták. Az állaga könyü, hamar beszivodik. Reggelre kismult arccal ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

Glória Kedves

2019. április 1.

Mintát kaptam, kipróbáltam...volna. Ahogy kinyomtam a tasakból olyan erős szag csapott meg, hogy ijedtemben lemostam a kezemről. A nagy ijedelem után a tasak másik felét a karomra kentem, de a szaga félelmetes. Fúj. Arcra nem kenném. Soha kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Katica1980

2018. november 26.

Nem, nem és nem. Remek kis krém lenne, ha nem tégelyben lenne és ha nem ömlene belőle kinyitáskor olyan erős citromszag mintha a citromos WC-illatosító részlegre tévedtem volna a szupermarketben. Illatos cucc már szinte nincs is a fürdőszobapolcomon, lassan mindent mentesre cseréltem le és igazán elszoktam az ilyen erős szagoktól. Neki azért adtam egy esélyt, mert ezzel lett ingyenes a rendelésem a Wishtrendnél és mert illóolaj adja az illatát és úgy gondoltam, az még belefér. Hát nem fér bele. A hatásáról szólva: eléggé rendben van. Önmagában hidratál, feszesít, ha sokat fogunk ragacsos, de C-vitamin fölé használva turbózzák egymás hatását. A pudingos állaga miatt érdekesnek tűnik... Illatmentesen, tubusos kivitelben újravenném.

Ha valakit nem zavar a tégelyes kiszerelés és szeretné citromországban érezni magát annak bátran ajánlom mert a legtöbb bőrtípusnak jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

kishefy

2018. július 23.

Ez egy puding állagú éjszakai maszk/hidratáló. Én a c vitamin cseppel együtt kezdtem használni, mert úgy jobban kifejti hatását (ránctalanításban). Arctisztítás után cseppentek a c vitaminból az arcomra, várok 10-15 percet utána egy borsónyi mennyiséget (ha többet fog az ember belőle, akkor ragadni fog az arca) keverek az éjszakai krémhez. Reggelre pihe-puha, feszes az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

szaboszilvia28

2018. február 10.

Cinnamon blogján olvastam róla tabaly, meg is rendeltem. Fél éve megvan, és még van benne!
Érdekes állagú, de könnyen kezelhető, hipp-hopp feszesít, alkalmak előtt kifrjezetten ajánlanám. Egységes bőrképet ad, kisimult vagyok tőle.

Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Imádom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.

További info az összetevőről a KM-blogon >>