Klairs

Ár:   $23   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2020. május 16.

Ár:   $23
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mélyhidratáló szérum, amely puhává és ragyogóvá teszi a bőrt. Hűsítő hatásával csökkenti a bőrfelszín hőmérsékletét, ezáltal nyugtatja a kipirosodást.

Nem tartalmaz alkoholt, parabént, szilikont, szteroidot, mesterséges illatanyagot és színezéket. Vegán, állatkísérlet-mentes.

Water / Aqua Sodium Hyaluronate h 0 0Butylene Glycol h 1 0Dimethyl Sulfone Betaine h Natto Gum Propanediol h Polyquaternium-51 Disodium EDTA Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Carbomer Arginine PEG-60 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Lysine HCLProline Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Acetyl Methionine Theanine eo Chlorphenesin ta Tocopheryl Acetate a I v 0 0Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Extract Paeonia Suffruticosa Root Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Panthenol eo I v 0 0Luffa Cylindrica Fruit/Leaf/Stem ExtractBeta-Glucan a I gy Althaea Rosea Flower Extract Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Cananga Odorata Flower Oil iPortulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Celery Extract i Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract Brassica Rapa Leaf ExtractDaucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Solanum Lycopersicum Fruit/Leaf/Stem Extract

Illa

2020. június 29.

Szeretem. Villámgyorsan beszívódó szérum, nekem nem okoz irritációt. Jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet. Nem csodaszer, de jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

sztikke

2020. június 7.

Sajnos ez a Klairs termék sem vált be nálam, próbáltam a tonerrel, csak magában, de mindenhogy hatalmas puklik jelentek meg az arcomon :(( Úgyhogy ha valakit érdekel, feltettem az eladó termékek közé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Agnyecko

2020. május 23.

Jajj, hát csalódott vagyok, mert többszöri használat után arra figyeltem fel, hogy fáj az orrcimpám, tudjátok, úgy, mint amikor pattanás van belülről valakinek az orrában. De nincs, csak amikor ezt használom, másnap alig tudom kifújni az orrom.
Ha csak az orcákra, homlokra kenem, nincs ez. De hát így már nem az igazi, ki tudja, milyen kutyulmányt vettem.
A termék állaga egyébként nagyon jó selymes, síkos, jól be is szívódik, a hidratáláshoz hozzátesz, de így nem szívesen használom már. A márka illóolajos tonikjától semmi irritáció nem volt, ezért sem értem ezt most.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

Akara

2020. április 5.

A család habzó lemosójához kaptam mintát ebből és a krémből. Egy képzés miatti szállodás hosszú hétvégére elvittem és ott nagyon beléjük szerettem. Azóta együtt használom a családot estére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

BTLaura

2020. február 10.

Nagyon nagyon szerettem. Az állagát, a kiszerelését, a hatását, hogy együttműködő más krémekkel, sminkkel. Hajlamos pici ragacsos érzetet hagyni, ha többet adagolok ki, de tolerálható mértékű és elmúlik. Vízhiányos bőrre önmagában természetesen nem csodaszer, de szuper kiegészítő. Jár neki az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Mayasos

2019. november 22.

Számomra a tökéletesség! Mikor belevágtam a koreai arcápolásba, akkor többféle márka többféle termékét is próbálgattam, de ezzel a szérummal úgy érzem révbe értem. A tízlépéses rutinban számomra csodaszer, sosem volt ennyire szép, kisimult és egészséges az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

blue16

Korcsoport: < 18
2019. november 3.

Teltebb bőrt ad de csak nagyon enyhén hidratál . Az állaga , hatása nagyon hasonlít a vichy mineral 89 boosterhez. Nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 3.

Natalie

2019. október 24.

Szeretem ezeket a színtelen,szagtalan szérumokat,több réteget magamra pakolok belőlük. Hidratálásból nálam sosem elég,40 felett pedig érdemes bőven. Nekem gyorsan beszívódik,picit ragacsos réteget hagy,de nem zavar,ha meg még teszek rá mást,akkor nincs ilyen jellegű gondom vele. Tetszik,h a megszokott szérumoknál nagyobb mennyiség,én ezt tartom (is)környezettudatosságnak. Pont múlt héten csesztem fel magam,most már egyre több cég(Európában) 20-22milit pakol a műanyag tubusokba,legyen az primer,alapozó stb. Had termeljünk még több szemetet,műanyagot! Had kerüljön még többe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Doorikad

2019. október 17.

Átlagos, annyira nem hidratál. A magyar márkák között jobb krémet is lehet találni, de ez a termék árban jobb, mint a magyarok. Most nagyon felkapott téma a fenntarthatóság, környezettudatosság, és hasítanak a világ másik végéből ideszállított koreai termékek, miközben az is környezettudatos viselkedés lenne, ha magyar márkáktól vásárolnánk, ha a mi környezetünkben lévő cégeket támogatnánk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 17.

Moringa

2019. szeptember 29.

Szeretem nagyon. Itthon a boltokban szinte sehol nem találni olyan hidratáló szérumot, emulziót, ami nem krém állagú, “a vizet pótolja és nem a zsírt”, nincs tele parfümmel és tényleg szépek az összetevői. Számomra itt kezdődik az egyéni, bőr állapotához alkalmazkodó ápolás. Ha nem igényli a bőröd a zsíros krémeket akkor ez egy új dimenzió lesz a hidratálásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Betaine, Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.