Klairs

Ár:   $23   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2018. október 17.

Ár:   $23
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mélyhidratáló szérum, amely puhává és ragyogóvá teszi a bőrt. Hűsítő hatásával csökkenti a bőrfelszín hőmérsékletét, ezáltal nyugtatja a kipirosodást.

Nem tartalmaz alkoholt, parabént, szilikont, szteroidot, mesterséges illatanyagot és színezéket. Vegán, állatkísérlet-mentes.

Water / Aqua Sodium Hyaluronate h 0 0Butylene Glycol h 1 0Dimethyl Sulfone Betaine h Natto Gum Propanediol h Polyquaternium-51 Disodium EDTA Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Carbomer Arginine PEG-60 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Lysine HCLProline Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Acetyl Methionine Theanine eo Chlorphenesin ta Tocopheryl Acetate a I v 0 0Illicium Verum (Anise) Fruit Extract Citrus Paradisi (Grapefruit) Fruit Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Extract Paeonia Suffruticosa Root Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Panthenol eo I v 0 0Luffa Cylindrica Fruit/Leaf/Stem ExtractBeta-Glucan a I gy Althaea Rosea Flower Extract Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil i Cananga Odorata Flower Oil iPortulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Celery Extract i Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract Brassica Rapa Leaf ExtractDaucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Solanum Lycopersicum Fruit/Leaf/Stem Extract

Mayasos

2019. november 22.

Számomra a tökéletesség! Mikor belevágtam a koreai arcápolásba, akkor többféle márka többféle termékét is próbálgattam, de ezzel a szérummal úgy érzem révbe értem. A tízlépéses rutinban számomra csodaszer, sosem volt ennyire szép, kisimult és egészséges az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.

blue16

Korcsoport: < 18
2019. november 3.

Teltebb bőrt ad de csak nagyon enyhén hidratál . Az állaga , hatása nagyon hasonlít a vichy mineral 89 boosterhez. Nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 3.

Natalie

2019. október 24.

Szeretem ezeket a színtelen,szagtalan szérumokat,több réteget magamra pakolok belőlük. Hidratálásból nálam sosem elég,40 felett pedig érdemes bőven. Nekem gyorsan beszívódik,picit ragacsos réteget hagy,de nem zavar,ha meg még teszek rá mást,akkor nincs ilyen jellegű gondom vele. Tetszik,h a megszokott szérumoknál nagyobb mennyiség,én ezt tartom (is)környezettudatosságnak. Pont múlt héten csesztem fel magam,most már egyre több cég(Európában) 20-22milit pakol a műanyag tubusokba,legyen az primer,alapozó stb. Had termeljünk még több szemetet,műanyagot! Had kerüljön még többe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Doorikad

2019. október 17.

Átlagos, annyira nem hidratál. A magyar márkák között jobb krémet is lehet találni, de ez a termék árban jobb, mint a magyarok. Most nagyon felkapott téma a fenntarthatóság, környezettudatosság, és hasítanak a világ másik végéből ideszállított koreai termékek, miközben az is környezettudatos viselkedés lenne, ha magyar márkáktól vásárolnánk, ha a mi környezetünkben lévő cégeket támogatnánk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 17.

Moringa

2019. szeptember 29.

Szeretem nagyon. Itthon a boltokban szinte sehol nem találni olyan hidratáló szérumot, emulziót, ami nem krém állagú, “a vizet pótolja és nem a zsírt”, nincs tele parfümmel és tényleg szépek az összetevői. Számomra itt kezdődik az egyéni, bőr állapotához alkalmazkodó ápolás. Ha nem igényli a bőröd a zsíros krémeket akkor ez egy új dimenzió lesz a hidratálásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

daydreamheart

2019. augusztus 11.

Nekem elég hamar beszívódott, pedig azt hittem, hogy nem fog. Úgyhogy, emiatt plusz pont.
A Wishtrend C vitaminos krémjével együtt használva szép hatást fejtettek ki együtt. Kisimult a bőröm és még egészségesebb színem is lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

katalin89

2019. március 4.

Egy külföldi YouTube videóban ajánlották száraz, vízhiányos bőrű embereknek ezt a szérumot. Nagyon örültem, amikor megláttam, hogy az összetevők is szépek, ráadásul a vélemények is jók. Alig vártam, hogy megvehessem!
Nagyjából egy hete használom és már az első használatnál láttam a változást! Egyelőre nincsen normális hidratálóm, szóval arcmosás után kettőt pumpálok a termékből és eloszlatom az arcomon. Szinte azonnal beszívja a bőröm. Úgy érzem, hogy még 2-3 réteget kenhetnék rá, akkor sem is pillanatok alatt beszívódna. Amúgy nagyon sima lesz tőle az arcom és az alapozó is sokkal szebben mutat rajta. Az új alapozómmal együtt érkezett meg, az elején arra gondoltam, hogy az alapozó olyan csodás, de ma nagyon siettem és elfelejtettem tenni ebből az arcomra. Hát mondanom sem kell... ég és föld!
Bár úgy érzem, nekem kicsit gyorsan fogy, reggel és este is használom (2-2 pumpálásnyit), de mindenképp újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Amadea

2019. február 5.

Mintacsomagot rendeltem az Ebayről, amelynek ez is a része volt, jólesik néha minden kötöttség (teljes kiszerelés, jó lesz-e, a végére már nagyon megunom, el tudom-e adni, ha nem jó, jajj, jajj) nélkül kipróbálni valamit.
Egy darab minta volt ebből, szóval ne erre a véleményre alapozva rendeljen valaki három flakonnal.:)
Egyébként meglepően sokáig kitartott a kis tasak. Géles állagú, de a megszokotthoz képest nagyon sűrű és kevés kell belőle. Az én bőröm kombinált és vízhiányos, gyorsan felszívódott és nagyon szerette, tömör, feszes bőrt eredményezett. Önmagában kevés volt, ha mást nem kentem fölé, másnap reggel húzódott a bőröm, de a teljes rutinban nagyon szépen kiegészítette a többi lépést.
Ha elhasználom a többi felhalmozott krémemet, nem kizárt, hogy veszek belőle egy teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Myrtle

2019. január 14.

Azért nem adok neki 5 csillagot, mert naaaagyon nehezen szívódik be, 2 óra hatóidő után is erős a gyanúm, hogy a fele a párnámon kötött ki. A krémmel együtt használtam, és már 2 nap után szép, egységes, hidratált bőrképet eredményezett. Az ára kicsit foghúzós, de felkerült a kívánságlistámra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

emerilda

2018. december 17.

Enyhén nyálszerű állaga van de konkrétan azonnal beszívódik. Azonnali hatásként simább tapintású és egyenletesebb bőrképed ad, úgy 1-2 hét használattal már láthatóan feltölti, visszahidratálja a bőrt.
*************
VÍZHIÁNYOS BŐRŰEKNEK:
Próbáljátok ki, hogy egy jó lotiont vagy eszenciát 3-4 rétegben felvisztek a szérum előtt. (pl.: a klairs KLAIRS SUPPLE PREPARATION FACIAL TONER)
Utána a tenyeretekben keverjetek el egy pumpálásnyit a szérumból egy csepp jó fajta olajjal (pl.: NUXE) és masszírozzátok bele jól a bőrötökbe.
Ezután pici vízzel (vagy egy koreai esszenciával/lotionnal) masszírozzátok el újra és tökéletesen felszívódik olajos vagy ragacsos réteg nélkül.

A 3 LÉPÉS LÉNYEGE
A hialuronsav önmagában nem hidratál, hanem a vizet viszi be a bőrödbe. Ehhez nyílván víz kell, vagy sima csapvízként, vagy tapasztalataim szerint jobb megoldásként egy jó fajta vizes állagú eszencia, esetleg lotion ha valaki nem engedheti meg magáak az eszenciát. Ezután a bejuttatott nedvességet bent is kell tartani a bőrben másképp a száraz levegő miatt elpárolog belőle, ehhez használjuk a cseppnyi olajat. Mivel az olaj megakadályozza a nedvességvesztést a bőrnek nem lesz szüksége faggyútermelésre (a legtöbbször azért zsírosodik a bőrünk mert próbálja megakadályoznia vízveszteséget amit a brutálisan erős 1 lépéses lemosókkal és a szárító hatású krémekkel/tonikokkal okozunk, meg a száraz-hideg levegő)

HATÁSA
Több barátnőmön és barátomon is próbáltam és mindegyiküknek a bőre pár nap alatt teltebb és puhább lett. A zsírosabb bőrüeknek meg csökkent a faggyútermelése, aznap mikor reggel megcsináltuk nekik nem zsírosodott át a bőrük. Este megcsinálva meg nem tocsogott zsírban a fejük reggelre, hanem puha és matt volt az arcbőrük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

*************
VÍZHIÁNYOS BŐRŰEKNEK:

A 3 LÉPÉS LÉNYEGE

HATÁSA

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Betaine, Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.