Klairs

Ár:   $22   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   $22
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nem irritáló tonik, amely megfiatalítja a fáradt bőrt és visszaállítja a hidratáltságát.

• Gyorsabb felszívódás, fokozott hidratálás

Ár: 1500 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Pocok1972

2020. február 11.

First tonernek használom, arra jó. Nem érzem úgy, hogy kellően hidratálná a bőröm, mindig kell utána rétegezni. Nagyon kiadós, tavaly május elején bontottam, most fogyott el. Még gondolkodom, hogy vegyek-e újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

Natalie

2019. október 21.

Vízhiányos bőrre remek termék. Reggel, este ezzel indítok, aztán jön a többi réteg. Gyorsan beszívódó, semmiféle réteget nem hagyó termék. Napi 2 használattal is sokáig elég. Újra veszem, de még nincs eldöntve, hogy ezt vagy a tesót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

daydreamheart

2019. október 5.

Érzékeny bőrűeknek tökéletes választás, mert egyáltalán nem irritálja a bőrt.
INCI szép, illatanyag mentes. Az is nagyon tetszett, hogy hamar felszívódott és tökéletesen nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Érzékeny bőrűeknek tökéletes választás, mert egyáltalán nem irritálja a bőrt.

Moringa

2019. szeptember 29.

Tipikusan egy olyan termék amit akkor kezdesz el igazán értékelni ha elfogyott és hiányolni kezdi a bőröd. Tényleg szuper. Egy tonertől szerintem nem kell csodákat várni. A ph helyreállítása, a bőr vízzel való “feltöltése” a frissítés, előkészítés szerintem bőven elég. Az illatmentes “illatával” szerintem semmi gond nincs. Nyilván furcsa lehet rengeteg agyonparfümözött termék után, hogy bizony a kozmetikai hatóanyagok “kémiai szerek” amik nem rózsaillatúak. Szerintem inkább legyen valami illatmentes, minthogy mesterséges illatanyagok terheljék meg a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

anneshirley

2019. július 21.

Se hús, se hal. Kellemes állagú, gélszerű és gyorsan beszívódó folyadék, ami enyhén hidratál, és alkalmas arcmosás után a bőr pH-szintjének csökkentésére. Mivel tonikról van szó, ezért a nagy felhajtás ellenére sem vártam tőle túl sokat. Illatmentes, halványan plasztikszagú. Érdekes, hogy az eredeti, illóolajos változata, amiből csak mintám volt, sokkal jobb benyomást tett rám, mert azonnal felfrissítette, élénkítette az arcomat, ami reggelente kifejezetten jólesett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Makk Zsuzsó

2019. július 4.

Eddig még nem éreztem rá ennek a toniknak a nagyszerűségére. Olyan nem oszt, nem szoroz típusú. Tényleg nem irritál, pillanatok alatt felszívódik, nyárra épp jó. Ilyenkor nem szeretek a fényvédő alá hidratálókrémet kenni, max egy tonik, vagy eszencia, könnyű szérum. De ez nagyon gyengén hidratál, két rétegben kell felkenni, hogy érezzek valamit. Lehet, hogy háromban kéne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

chistani

2019. június 29.

Na jó, engem mindenki meg fog kövezni. :) Annyira akartam szeretni, de nem megy. Beadtam a derekam a nagy hipe-nak, de őszinte leszek: már fél flakonnal elhasználtam, de semmit nem vettem észre. A bőrömnek jól esik, de édeskevés - használok mellette hidratálót is, és mintha kicsi apró pattanásokat okozott volna. Mivel illatmentes olyan "mű" illata van, de nem ezért vonok le csillagot. Összegezve nem érte meg ennyiért megvenni...Csak abban bizony és használom, hogy a szép összetevők miatt csak ér valamit. Amúgy számomra nagy csalódás.

Up: még mindig van belőle...a véleményem nem változott. De lányok ennek nagyon tisztítószer illata van. Nem tudom, hogy más is így érzi-e? Ok hogy nincsenek benne illóolajok...stb. azért ez számomra kissé aggasztó. Ja hidratáló hatása számomra nagyon kevés! Pedig kombinált bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Guinevere97

2019. június 26.

No. 1. kedvenc! Csodás összetevők, nem irritál, elképesztően "fincsi" a bőrömnek. Egyszer otthon hagytam, egy héten át sóvárgott utána a bőröm. Szerintem tonikok terén abszolút csúcsszuper!

UPDATE:
A héten valami elvetemült szúnyog megcsípett a homlokomon (!). Sminklemosás után egyből jött a ez a kis csoda magában, fél óra múlva nyoma sem volt a pirosságnak, pár óra múlva pedig a dudor is elmúlt (úgy, hogy mást nem kentem a bőrömre). Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

UPDATE:

Rivendell

2019. április 28.

Nagy reményeket fűztem ehhez az esszenciához, de sajnos nem vált be, csípett kicsit, és a rosaceám is triggerelte. Biztos, hogy ez volt, mert más újat nem próbáltam, és pár napos használatok közt pár nap szünetet tartottam, és mindig visszatért a csúnya bőrkép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Ciniminike

2019. április 17.

Első koreai termékeim egyike volt, azóta több tonert kipróbáltam, de ez a legeslegjobb. Már megvan a normál verziója is, ha a jelenlegi elfogy, akkor az következik. Átlátszó, a víznél sűrűbb folyadék, arctisztítás után az első lépésként használom. Ha nagyon száraz a bőröm, vagy pl fürdés után ki van pirulva, akkor több réteget is felviszek, pikkpakk beszívja, nem ragacsos és szuper hidratált lesz tőle a bőr. Érzékeny bőrre is csoda. Sokáig elég, én a tenyerembe öntök, aztán belepaskolom a bőrbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.