Klairs

Ár:   $22   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   $22
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nem irritáló tonik, amely megfiatalítja a fáradt bőrt és visszaállítja a hidratáltságát.

• Gyorsabb felszívódás, fokozott hidratálás
  • Kiegyensúlyozott pH-szint
  • Nyugtató formula
  • Nem okoz irritációt

Illatanyag- és illóolajmentes.

mSzandika

2020. december 8.

Egy nagyon kedves fórumtársnőm jó voltából, jó alaposan kipróbálhatom a terméket. Nekem nagyon tetszik, megfelelően ápolja a bőröm, jól előkészíti az arckrémezést. Tetszik, hogy illatanyag mentes. Nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Nikcsy91

2020. augusztus 26.

Második üveget fogom kibontani nemsokára. Ez a tonik szuper, vízhiányos bőrre megváltás. Hozzá szoktam tenni még egy pár csepp The Ordinary hialuronsavat is. Isteni! Biztos, hogy még újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Gollum

2020. augusztus 25.

Egy üveggel elhasználtam. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert alapvetően nem hiszek a tonikok létjogosultságában. Ennek ellenére nem bánom, hogy kipróbáltam, sok jó dolog van benne. Nekem annyi bajom volt benne, hogy a 7 rétegzős módszert ezzel próbáltam ki, arra nekem nem volt jó, mert inkább rászáradt a bőrömre, semmint beszívta. Mindent egybevetve többet hozott, mint vártam, mert mielőtt ezt megvettem, legalább 10 évig nem használtam tonikot. Az is lehet, hogy én csináltam valamit rosszul, mert nem voltam hozzászokva a zselés tonikokhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

JucusB

2020. augusztus 10.

Szuper termék. A szenzitív bőrömnek tökéletes. Először mintát kaptam, később beruháztam rá. Nem olcsó, de minden forintot megér :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

sztikke

2020. június 7.

Sajnos nekem nem jöttek be a Klairs termékei. Ez a toner eleinte úgy tűnt, enyhén hidratálja a bőrömet, semmi pattanás, aztán egy hét folyamatos használat után elkezdtek kisebb-nagyobb pattik megjelenni az arcomon :( Tartottam egy kis szünetet utána, de később is előjött ez a probléma, úgyhogy fel is tettem az eladó termékek közé, ha esetleg valakit érdekel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Glória Kedves

2020. április 17.

Kb. féléve használom. Nagyon kiadós, illatmentes, kellemes folyékony gél állagú toner. Hidratáló hatása 20-as 30-as években elég lehet egy jó kis rutin elején.
Általában 2 rétegben használom, látványosan beszívódik, jó a formula. Akciósan vettem, féláron, annyit ér, de teljes áron nem venném meg, picit több pénzért magasabb hatóanyag tartalmú toner is van a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 17.

maow

2020. március 28.

Számomra a tökéletes tonik: azonnal beissza a dehidratált, kombinált bőröm, nem hagy ragacsos érzetet maga után, nem irritál, és ár-érték arányban is kiváló. Kicsit sűrűbb állaga van, mint a tonikok legtöbbjének, de így szerintem könnyebb is a felvitele. Már a sokadik flakont használom belőle, és tuti, hogy továbbra is újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Hadi

2020. március 5.

Szeretem a picit sűrűbb állagát, két-három löttyintés a tenyerembe és onnan viszem fel az ujjaimmal. Rövid paskolgatással fel is szívódik. Jóleső, nyugtató érzést ad, sima, puha lesz tőle a bőröm, kellően hidratál. Számos egyéb hasznos hatóanyagot tartalmaz. Többet tud egy toniknál, szinte már esszenciának mondanám. Jelenleg a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Pocok1972

2020. február 11.

First tonernek használom, arra jó. Nem érzem úgy, hogy kellően hidratálná a bőröm, mindig kell utána rétegezni. Nagyon kiadós, tavaly május elején bontottam, most fogyott el. Még gondolkodom, hogy vegyek-e újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

Natalie

2019. október 21.

Vízhiányos bőrre remek termék. Reggel, este ezzel indítok, aztán jön a többi réteg. Gyorsan beszívódó, semmiféle réteget nem hagyó termék. Napi 2 használattal is sokáig elég. Újra veszem, de még nincs eldöntve, hogy ezt vagy a tesót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.