Klairs

Ár:   $22   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2018. július 10.

Ár:   $22
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nem irritáló tonik, amely megfiatalítja a fáradt bőrt és visszaállítja a hidratáltságát.

• Gyorsabb felszívódás, fokozott hidratálás
  • Kiegyensúlyozott pH-szint
  • Nyugtató formula
  • Nem okoz irritációt

Illatanyag- és illóolajmentes.

anneshirley

2019. július 21.

Se hús, se hal. Kellemes állagú, gélszerű és gyorsan beszívódó folyadék, ami enyhén hidratál, és alkalmas arcmosás után a bőr pH-szintjének csökkentésére. Mivel tonikról van szó, ezért a nagy felhajtás ellenére sem vártam tőle túl sokat. Illatmentes, halványan plasztikszagú. Érdekes, hogy az eredeti, illóolajos változata, amiből csak mintám volt, sokkal jobb benyomást tett rám, mert azonnal felfrissítette, élénkítette az arcomat, ami reggelente kifejezetten jólesett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Makk Zsuzsó

2019. július 4.

Eddig még nem éreztem rá ennek a toniknak a nagyszerűségére. Olyan nem oszt, nem szoroz típusú. Tényleg nem irritál, pillanatok alatt felszívódik, nyárra épp jó. Ilyenkor nem szeretek a fényvédő alá hidratálókrémet kenni, max egy tonik, vagy eszencia, könnyű szérum. De ez nagyon gyengén hidratál, két rétegben kell felkenni, hogy érezzek valamit. Lehet, hogy háromban kéne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

chistani

2019. június 29.

Na jó, engem mindenki meg fog kövezni. :) Annyira akartam szeretni, de nem megy. Beadtam a derekam a nagy hipe-nak, de őszinte leszek: már fél flakonnal elhasználtam, de semmit nem vettem észre. A bőrömnek jól esik, de édeskevés - használok mellette hidratálót is, és mintha kicsi apró pattanásokat okozott volna. Mivel illatmentes olyan "mű" illata van, de nem ezért vonok le csillagot. Összegezve nem érte meg ennyiért megvenni...Csak abban bizony és használom, hogy a szép összetevők miatt csak ér valamit. Amúgy számomra nagy csalódás.

Up: még mindig van belőle...a véleményem nem változott. De lányok ennek nagyon tisztítószer illata van. Nem tudom, hogy más is így érzi-e? Ok hogy nincsenek benne illóolajok...stb. azért ez számomra kissé aggasztó. Ja hidratáló hatása számomra nagyon kevés! Pedig kombinált bőröm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Guinevere97

2019. június 26.

No. 1. kedvenc! Csodás összetevők, nem irritál, elképesztően "fincsi" a bőrömnek. Egyszer otthon hagytam, egy héten át sóvárgott utána a bőröm. Szerintem tonikok terén abszolút csúcsszuper!

UPDATE:
A héten valami elvetemült szúnyog megcsípett a homlokomon (!). Sminklemosás után egyből jött a ez a kis csoda magában, fél óra múlva nyoma sem volt a pirosságnak, pár óra múlva pedig a dudor is elmúlt (úgy, hogy mást nem kentem a bőrömre). Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

UPDATE:

Rivendell

2019. április 28.

Nagy reményeket fűztem ehhez az esszenciához, de sajnos nem vált be, csípett kicsit, és a rosaceám is triggerelte. Biztos, hogy ez volt, mert más újat nem próbáltam, és pár napos használatok közt pár nap szünetet tartottam, és mindig visszatért a csúnya bőrkép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Ciniminike

2019. április 17.

Első koreai termékeim egyike volt, azóta több tonert kipróbáltam, de ez a legeslegjobb. Már megvan a normál verziója is, ha a jelenlegi elfogy, akkor az következik. Átlátszó, a víznél sűrűbb folyadék, arctisztítás után az első lépésként használom. Ha nagyon száraz a bőröm, vagy pl fürdés után ki van pirulva, akkor több réteget is felviszek, pikkpakk beszívja, nem ragacsos és szuper hidratált lesz tőle a bőr. Érzékeny bőrre is csoda. Sokáig elég, én a tenyerembe öntök, aztán belepaskolom a bőrbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

umpalumpa

2019. január 18.

Na, ez az egyik csodaszer nálam. Tudom, nem ér ilyen hamar véleményezni (pár nap alatt), de ez olyan látványos és annyira érezhető javulást adott, hogy lelkesen leírom.
Arctisztítás utáni első lépésben kb. 10 cseppet öntök a tenyerembe és zónánként viszem fel. Szuper, hogy a szemem környékére is kenhetem, ezért is vettem az illatmentes változatot. Minden utána jövő kence szebben, jobban kenhető és gyorsabban, alaposabban szívódik, érzésem szerint jobban hasznosul. Van egy nagyon kemény állagú, vastag krémem, amit nagyon nehéz eloszlatni, de erre a tonerre kenve siklik, mint havon a szánkó. Nem ragad oda egy helyre ezért így szívesebben használom. Napok óta rosszul alszom és keveset pihenek, de mégis szép a bőröm, nem olyan szürkés, mint máskor. Az orcáim nem feszülnek, kis túlzással, mintha egy jó fátyolmaszkot használtam volna, úgy fest a képem a használata után. Imádat!
(Nem koreából rendeltem, nem is e-bayről, hanem egy itteni webáruházból, mert az ára csak hajszállal volt drágább. 2 nap alatt megkaptam, nem izgultam a vám miatt. Szerencse, hogy könnyen elérhető pont ez a finomság.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

HRenata

2019. január 14.

A legjobb tonik. Pont olyan és azt adja, amire vágytam. Normál, kissé vízhiányos bőröm van ami érzékeny is. A rétegezős rutin tökéletesen bevált, ebbe szerettem volna valamit ami kicsit testesebb és többet ad, mint egy hagyományos vízszerű tonik. Ez a termék pont ilyen, gazdagabb géles állagú, hidratál, feltölt, simàbb-puhább bőrt eredményez. Az eredetit akartam kipróbálni, de örülök, hogy megszületett az illatmentes verzió is, óvatosságból ennél maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

BLili

2019. január 5.

Par használat után elkezdte csípni a bőrömet. Mèg mindig imádom az illatát, de nem jó érzékeny bőrre, mivel csíp, éget. Ezt azért nem vártam volna tőle. Elhasználom, mert még black friday-es árleszallítás ellenére sem volt olcsó, de végleg visszatérek a Soon Jung család tonikjához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

emerilda

2018. december 17.

Használtam mind a két változatot, de ez jobban tetszik mert több rétegben használva nem lesz olyan ragacsos mint a sima tesója.
*************
VÍZHIÁNYOS BŐRŰEKNEK:
Próbáljátok ki, hogy 3-4 rétegben felviszitek. (Nekem ilyenkor szép sima, enyhén egészségesen fénylő lesz a bőröm és már pár nap alatt láthatóan visszahidratál)
Utána a tenyeretekben keverjetek el egy kevés hialuronsavas szérumot (pl.: a klairs szérumát, nekem az tökéletesen bevált önmagában is, de ezzel a módszerrel még hatékonyabb) egy csepp jó fajta olajjal (pl.: NUXE) és masszírozzátok bele jól a bőrötökbe.
Ezután pici vízzel (vagy egy koreai esszenciával/lotionnal) masszírozzátok el újra és tökéletesen felszívódik olajos avgy ragacsos réteg után.

HATÁSA
Több barátnőmön és barátomon is próbáltam és mindegyiküknek a bőre pár nap alatt teltebb és puhább lett. A zsírosabb bőrüeknek meg csökkent a faggyútermelése, aznap mikor reggel megcsináltuk nekik nem zsírosodott át a bőrük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

*************
VÍZHIÁNYOS BŐRŰEKNEK:

HATÁSA

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Copper Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.