Kleancolor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

mangobell

2016. november 2.

A miss A nevezetű csodaoldalról rendeltem, ahol (figyelem emberek, és tapsvihar) minden csak 1 dollár. EGY. Így aztán kicsit fönntartásaim is voltak a termékekkel szemben. Ez a körömlakk (nekem a matt fekete van meg) egészen pozitív csalódás volt. Szépen fed, akár egy réteggel készen is lehet lenni, és nagyon gyorsan szárad, tényleg szépen mattul. Viszont, sajnos egyáltalán nem tartós :( Nálam max két napot bír. Dehát ennyi pénzért? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

marek.adrienn

2014. augusztus 16.

Csalódás. Ebay-ről rendeltem a 166-os Metallic Fuschia színűt. Mivel az időm másképp nem engedi este használtam. Villámgyorsan meg is száradt, de a bűzétől majdnem elájultam (engem az ázsiai ruhásboltok szagára emlékeztet) és még a férjem is megjegyezte hogy nem csoda ha az EU nem engedi meg a behozatalát :D Tehát felkentem két rétegben, meg még egy réteg fedőlakkot is használtam. Elégedett is voltam a gyönyörű színével, de akkor még nem láttam mindent. Reggel meglepődve látom, hogy tele van a körmöm buborékokkal (nem lenyomatokkal) alig csináltam valamit, egyszer kezet mostam és már az egyik körmömről a lakk fele szépen egyben lejött. Azóta eltelt két óra és már a többiről is pattog. Nem kérek belőle többet, még ha utánam dobnák akkor se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

karina

2013. február 13.

Kezdem a negativval. SZORNYEN BUDOS! Es sajnos csak rendelni lehet:(
Es akkor johet a sok jo:) rengeteeeeg szin van! Ha tobbet (12korul) rendelunk, akkor olcso is (igy jon ki ugy olcson h meg a postakoltseg is jol elolszik). Nem csak rengeteg szin van, szepek is nagyon. Vannak jobbak, rosszabbak, tartosabbak, kevesbe tartosak, de osszessegeben en jo vetelnek tartom:)

Ha gepnel leszek kiegeszitem a legolcsobb beszerzes linkjevel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Kezdem a negativval. SZORNYEN BUDOS! Es sajnos csak rendelni lehet:(

Ha gepnel leszek kiegeszitem a legolcsobb beszerzes linkjevel.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, N-Butyl Alcohol