Kneipp

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofilia, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Kakaó aromával.

Magneto

2015. június 6.

Ajándékba kaptam és nagyon elégedett vagyok a termékkel, próbálkoztam már a Kneipp más illatú habfürdőivel, de ez viszi a prímet, teljesen kiélesíti a szaglásomat, minden illatot intenzíven érzek a használat közben picivel utána is, bátran merem állítani, hogy ez a legintenzívebb illatú és hatású habfürdőjük számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 6.

bekei.barbara

2013. június 29.

Detti Scene: Ezt a gyönyört, és habfürdőcsodát a Müllerben egészen biztosan beszerezheted! 1500 Ft körül van 400 ml-es kiszerelés.

Imádom a csokoládés dolgokat, van pár gyártó, akik bővelkednek is kakaóvajas, meg mandulás ilyen-olyan nyalánkságokkal, de ennek eddig nem találtam párját.
Kinyitod a palackot és arcon csap a tömény, édes-kesernyés csokoládé, kakaó illat, mintha egy kakaófa rengetegben kóborolnál az Amazonaszban. Vagy, ha egy cukrász üzembe tévedtél volna, ahol hatalmas üstökben bugyogna felfelé a sűrű, sötétbarna boldogságszirup... szóval mennyei élmény már eleve az, amikor beleszagolsz!! Tömör gyönyör és boldogságszirup! Ez a Sebeastian Kneipp tud valamit, én az összes Kneipp terméket bátran ajánlom!
Mellékesen megjegyzem, hogy nem hiába van a palack kupakján egy figyelmeztető jelzés, hogy "Nicht zum Verzehr geeignet" azaz, ne idd meg! ;)
Ja igen, és fürdés után is erős kakaó illatod lesz!

Két dolog, amit megjegyeznék negatívumként: ha mégis a szádba kerülne, tapasztalni fogod, hogy ütősen keserű :) A másik, hogy csak hígítva használd, mert a bőrszíned is csoki barna lesz, meg a kád is, értelem szerűen a fürdővized is bizarr-barnára változik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Ja igen, és fürdés után is erős kakaó illatod lesz!

Mo0nlight

2012. február 21.

Hatalmas téli kedvencem a tusfürdőjével együtt! Valami fantasztikus narancsos-étcsokis illata van, valóban igazi aromaterápia. Mivel nem olcsó, általában akkor használom ha lelkileg padlóra kerülök - nekem ez váltja ki a csokievést. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!