Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. november 15.

Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Boldog szabadidő" fürdőolaj pipaccsal és vadkenderrel. Ellazítja a testet és a lelket a hétköznapok rohanásában.

Nicu

2019. december 8.

Nagyon kellemes illata van, amit a férjem is szeret. Nem kell sok egy kád vízbe, elég intenzív az illata. Minimális habot képez, és pirosasra színezi a vizet. Jól esik elnyújtózni benne nap végén. Nem hidratál sajnos, kell utána a testápoló száraz bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

DianaS

2019. december 7.

wow csak nézek hogy lehúztátok :O na akkor én meg felpontozom ^^, Lehet hogy nem hidratál fürdőolaj téren nincs összehasonlításom, de nekem az ellazulás és az aroma terápia a lényeg. (Mondjuk nálam nincs olyan fürdőkészítmény ami nem szárítaná ki a bőröm..minden fürdés után szinte krémeznem kellene.) Na ez jöhet egy nagy kád forró vízbe, az illatát imádom, erős de feloldva kellemes hiszen nem kell sok, így is szépen beszínezi rózsaszínre a vizet. Először ajándékba kaptam egykori barátomtól mivel a "Boldogság" szó és a vadkender miatt nagyon Diásnak tartotta ^^, de másodjára is újra vettem az is elfogyott...egy-két kupakkal raktam mindig fürdővízbe, nincs nagy habja. Érzékenyebb a bőröm ezért ilyen fürdők után öblítő zuhanyt is szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

crazy724

2019. október 17.

Én ezt nem nevezném fürdőolajnak, nem hidratál, de még csak el sem lazít, és sajnos az illatával sem vagyok kibékülve, ellenben szuperul megszínezi a vizet. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

ducitrening

2018. február 8.

Hatalmas csalodas, ez nem furdoolaj...
Sajnos dm-ben marcsak ezt kapni furdoolajkent (meg egy masik fura illatu, izomlazitos valtozatot)
Jo az illata, de semmit sem hidratal akarmennyit hasznalsz. Elvileg 10 furdeshez lenne elegendo, inkabb 3-4 alkalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Hatalmas csalodas, ez nem furdoolaj...

Tvylvis

2017. december 21.

Érdekes módon a pezsgőfürdős változata nem igazán jött be, a vízben volt valami fura mellékillata. Ebben a formátumban ezt nem éreztem. Erőteljes, parfümös, tömény illata van, egy téli estén nekem tetszett. Minőségre a szokásos Kneipp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Marcipan84

2017. december 14.

Finom, édes-kesernyés illatú olaj, tényleg kellemes ázni benne. Meglepett az olaj állaga, ami elég sűrű, de nem színezte be a kádat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

A tömjén nevű gyanta kivonata, mely csípős, kesernyés izű, melegítő érzetű. A CosIng hivatalos besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), simító, bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint nincsen semmilyen kutatás, ami azt mutatná, hogy a tömjén hasznos a bőrnek.