Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. november 15.

Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Stresszmentes" fürdőolaj mandarin- és narancsolajjal. Segít a testnek és a léleknek a kikapcsolódásban.

crazy724

2019. november 5.

Semmi extra, az illatát kifejezetten szerettem, mivel a citrusos illatok a kedvenceim. Narancsszínűre színezte a vízet, de ezen és az illatán kívül nekem nem adott semmi pluszt. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Tvylvis

2017. október 15.

Nálam egy sima fürdő is segít a kikapcsolódásban, nem kell hozzá extra illat, viszont ez rettentően tetszett. Igazi édes, narancsos, citrusos illat, aminek ugyan van némi régi Jaffa szörp beütése, de összességében nekem nagyon bejött. Tetszik a formulája is, nem irritál, nem szárít. Extra ápolást nem ad - nem is ígér, - arra ott van utána a testápoló. Ebből biztosan lesz még otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.