Kneipp

Ár:   349 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdőkristály kakaóval és vaníliával.

A Kneipp fürdőkristályok természetes tisztaságú termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall ősi eredetű sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. Ez a só mentes kémiai adalékoktól, környezeti behatásoktól és természetes nyomelemeket tartalmaz.

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek (pl. parabének) nélkül, színezőanyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolt.

Dumitutoj

2019. január 26.

Bár az illata nem olyan, mint amilyet vártam, ugynis én nem a kakónövény illatára számítottam, hanem az italéra, de nagyon tetszett. A vizet beszínezte, de a kádon nem hagyott nyomot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Tvylvis

2018. december 29.

Telitalálat ez a sorozat a márkától. Isteni, természetes kakaós-vaníliás illat, minden cukrosság, édesség nélkül, inkább némi kávés felhanggal. Szerencsére a vízben is elég jól megmarad. Már megvettem az utánpótlást, többszörösen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!