Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. október 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Aludj jól" fürdősó százszorszéppel és mályvával.

A Kneipp fürdőkristályok természetes tisztaságú termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall ősi eredetű sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. Ez a só mentes kémiai adalékoktól, környezeti behatásoktól és természetes nyomelemeket tartalmaz.

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek (pl. parabének) nélkül, színezőanyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

csemezb

2022. június 26.

Nagyon jó pofa csomagolás. Az illata nekem valamiért nagyon tetszik. Szép kékes lilára festi a vizet.
Engem nem szárított bár azt hittem fog.
Pihentető volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 26.

Engem nem szárított bár azt hittem fog.
Pihentető volt.

szeliger

2021. augusztus 31.

Nekem ez nagyon tetszik. A csomagolás is bájos, de ami benne van, az igazán jól sikerült. Talán azért is, mert az illat hasonlít a szintén nagy kedvenc Molton Brown Juniper Jazz fürdőtermékére. Az illatot nehéz kürülírni, sem a százszorszép, sem a mályva nem igazán intenzív illatú, ez a fürdősó talán az erdei rét illatát idézi. Vadvirágos, de picit mélyebb, savanykás bogyós gyümölcsös jegyeket is érzek benne. A száraz állapotban szürkés színű kristályok a víz hatására mélylila árnyalatot vesznek fel, végül az egész kád víz szép sötét kékes lila árnyalatú lesz. Jobban nem aludtam tőle, sőt, inkább élénkebb lettem a fürdőtől, de lehet, hogy ez nem általános hatás. Nem irritál, nem szárít, a szokásos testápolózást azért nem hagytam ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Tvylvis

2018. augusztus 5.

A design felébresztette bennem a gyereket. Az aranyos kép, a szójáték.... Az illata annyira nem az én világom, kissé túl régimódi és parfümös, de a vízben szerencsére kissé felfrissült az egész. Minőségre a szokásos, nem irritál, nem szárít, de azért jól esett utána a testápoló. Tudom, butaság, de a csomagolás miatt újra fogom venni. Egyébként egy négyesnél tőlem nem érdemel többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.