Kneipp

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoknyom, Módosítva: 2015. március 20.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális ápolás száraz és érzékeny bőrre 94% mandulaolajjal, amely segít megőrizni a bőr természetes védőrétegét és bársonyosan puhává varázsolja azt. A kellemes illatú mandulaolaj különösen gazdag esszenciális zsírsavakban, gyorsan beszívódik, és természetes módon pótolja a bőrben a nedvességet, vissza-zsírosító hatású.

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek nélkül (pl. parabének), színező anyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve.

Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolva.

mirjamsomosi

2020. január 30.

Örök kedvenc! Mindenre használom, legyen szó testápolásról, gyantázás utáni kipirosodásról. Az illata pedig fantasztikus! Mindenképp megéri erre a csodaszerre beruházni, mert én kb. másfél éve használom és még mindig megvan több mint a fele! Jár neki az öt csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

NeonPink

2019. szeptember 7.

finom, ellazító illata volt fürdés közben. picit olajos érzetet hagyott a bőrön viszont nem zavaróan, így teljesen ellazulva, jó hangulatban feküdtem le.
másnap reggelre olyan büdös, avas olajos szagom volt, hogy nem bírtam magamat elviselni azonnal irány volt a fürdő. na meg a kád TÖBBSZÖRI suvickolása sem volt kellemes. szoktam olajakat használni de ilyen kellemetlen élményben még nem volt részem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

natasa

2019. május 5.

Tényleg nagyon jó. Egy kupak a fürdővízbe és relax. Az illata nem túl erős, kellemes, pont jó. Nem lesz a víz extrém olajos, és persze a bőr sem. Kicsit tartottam tőle, hogy majd zsíros, olajos érzetet hagy a bőrön, de nem. Érezhető, de nem zavaró, sőt....ápol, beburkol, nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 5.

timimimi

2019. január 8.

Imádom az illatát, tényleg ellazít és puha bőrt eredményez. 1 pohár bor mellé, és felér egy terápiával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

Puderanyu

2018. október 31.

Egy fárasztó nap után beleülsz egy kád vízbe egy kupakkal öntesz ebböl és relaxálsz, mennyei! Sokkal nyugodtabban alszok ha ezzel fürdök, ráadásul selymes lesz a böröm is, nem is kell testápoló! Nagyon szeretem, nálam hideg idöben állandó vendég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Tvylvis

2018. április 13.

Rettentő jó arányban van benne az olaj. Nem túl sok, nem csúszik az ember a kádban, viszont finoman rátapad a bőrre, jól ápolja azt. Ezután tényleg nem kell testápoló. Az illata is nagyon kellemes, púderes, bebújós, nem tolakodó. Nem véletlenül az egyik legnépszerűbb fürdőadalék a márkától. Van belőle mindig otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

crazy724

2018. március 17.

A ¨tökömtelevanmindennel¨ napokon használom, ellazit és elviselhetővé teszi az adott napból hátralévő időt. Szeretem az illatát, kellemesen finom, beburkol, nem tolakodó, nem mű és a bőrön is érezni. Meglepett, hogy milyen kevés is elég, nem gondoltam volna, hogy ilyen szuperul hidratál ilyen kevés mennyiség. A használata után marad egy csúszos érzet a bőrön, nem zavaró, inkább kellemesen hidratáló.
Levontam egy pontot a ronda összetevők miatt, e miatt valószinűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Doridia

2018. március 8.

Egy fáradt nap végén használtam először, jutalom volt vele fürdeni. Nagyon kellemes illata van, nem kell sok a fürdővízbe és belengi az illat a fürdőszobát. Érezhetően hagy egy kis olajos réteget a bőrön így a testápolót megússzuk. Ha egy kis pluszra vágyik az ember, szuper választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

jkrisztie2

2018. január 28.

A fürdővízbe teszek belőle. Kényezteti a bőrt, finom mandulaillatú, puha, selymes utána a bőröm! Együtt használom a testápolójával, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Manteau

2017. szeptember 9.

Fenséges relaxálás. Már az simogatja a lelkemet, amikor csak készül a fürdővíz. Elárasztja a fürdőszobát a mandula, (nem az a szokásos kozmetikai mandula illat, hanem egy sokkal mennyeibb) alig várom, hogy belebújjak és tápláljam a bőröm. Ha igazán mély hidratálásra vágyom, ezt használom. Elképesztően puha lesz a bőröm utána tőle. Sokáig érződik még, és a barátom is imádja a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol