Kneipp

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. december 13.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzíven regeneráló olaj a terhességi csíkok, striák, az érett-, száraz-, és igénybevett bőr kezelésére. Az értékes grapefruit olaj serkenti a bőr anyagcseréjét, így támogatva a bőr természetes megújulását. Az ökológiai gazdálkodásból származó, tápanyagban dús sáfrányosszeklice-olaj és olíva olaj gazdag telítetlen zsírsavakban, gátolják a bőr nedvességvesztését és selymesen simává varázsolják.

Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek nélkül (pl. parabének), színező anyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolva.

Nayame

2018. július 1.

Testapolo helyett hasznalom ezt az olajat. Mivel nagyon száraz a bőröm, gyorsan beissza, nem marad zsíros érzés utana. Nagyon szeretem a citrusos illatát, és az is külön tetszik, hogy nem műanyagban, hanem kis üvegben árulják. A kupakja jól zár, nem folyik ki. A kis kiszerelés ellenere lassan fogy, kevés is elég belőle. A bőrömön extra hatást ugyanakkor nem vettem észre, tehát hozza, ami egy közepes testapolotol elvarhato, de ennyi, ráadásul nem is olcsó termék, ezért jár csak 4pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Veee

2017. január 26.

Frissítő citrus illata van, ami nekem bejön. Tusolás után még vizes bőrön használom, elég belőle nagyon kis mennyiség. Mikor túl sokat kenek a bőrömre, utána olajos érzés marad utána, de ha megfelelő mennyiséget viszel fel, akkor nincs vele semmi gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

marryjane

2016. december 25.

Nem szereti a bőröm. Érzékenyen ragál rá: kipattogok és viszketek. Soha többet nem használom, pedig adtam.neki esélyt jócskán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Mackobunda

2016. december 24.

Érdekes ez az olaj, előtte soha nem használtam ilyet. Esélyes, hogy magamtól nem veszem meg, mert csomagolás alapján észre sem veszem. Pure dobozban jutottam hozzá.
Nagyon finom illata van, jól hidratál. Iszonyatosan gyorsan beszívja a bőr! Puha és selymes lesz minden porcikád. Nem fogy gyorsan.
A csomagolása minőségi üvegből van, de azért féltem, ha leesik szét is törik. Hegeken, striákon nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Antioxidánsok: Tocopherol