Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mgina007, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Kiszerelés:   75 ml és 200 ml
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A Kneipp Derűs Nap Aroma Tusfürdő természetes éterikus kubeba olajjal és citromfű kivonattal gyengéden ápol, selymessé, puhává varázsolja a bőrt. Javítja a közérzetet, energetizáló hatású.

Kneipp Derűs Nap Aroma Tusfürdő - 75 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
HenriettaDalma

2018. október 28.

Nagyon frissítő hatású! Kellemes tusfürdő. Ajándékba kaptam. Magamtól nem hiszem, hogy megvásároltam volna. Nekem egy kicsit túl intenzív volt az illata, ezért csak 4 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

hanna

2018. szeptember 23.

Isteni citrom illat, frissít, jó kedvet adó, a fürdőszobát beillatosító illatfelhő, imádom és abszolút ajánlom.
Nem olcsó, mint egy Balea tusfürdő, de szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Nem olcsó, mint egy Balea tusfürdő, de szerintem megéri az árát.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 26.

Az acaibeere - rooibosos változatú terméket használom a márkától, és csak megerősíteni tudom, hogy nagyon kellemes élmény vele a fürdés.
Egyáltalán nem szárít, finom illata van, teszi a dolgát.
Érdemes kipróbálni valamelyik változatát, nem fog csalódást okozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Egyáltalán nem szárít, finom illata van, teszi a dolgát.
Érdemes kipróbálni valamelyik változatát, nem fog csalódást okozni.

Marietta1977

2017. október 2.

Mikor kinyitottam, kicsit megijedtem mert az illata citromos selyemcukorkához hasonlított. Nem voltam biztos benne, hogy ennyire frissítő tusfürdőt szeretnék, de nem csalódtam, sőt. A bőrömnek jót tett, habzott szépen és az illata tényleg feldobott, friss volt és üdének éreztem egész nap utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

tenagi

2017. augusztus 1.

Barátnőmtől kaptam egy tubussal. Szeretem az illatát, kifejezetten nyári és utazós tusfürdőnek használom a praktikus kiszerelése miatt. Nem marad meg sokáig az illata a bőrön, de jó vele tusolni, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Zsuzsi216

2016. május 10.

Finom, citrusos illat. Hozza a szintet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Finom, citrusos illat. Hozza a szintet.

Panda

2016. április 30.

Jaj annyira örülök, hogy kicsit vettem belőle... borzasztóan geil mézes negró illata van ... brrr remélem hamar elfogy..
Az állaga az oké de az illat......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Az állaga az oké de az illat......

CeCeDrake

2016. március 17.

Szeretem az állagát, az illatát, hogy puha lesz tőle a bőröm és hogy hihetetlen módon felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

szilvia.bano

2015. október 15.

Kellemes, természetes citrom illata van. Én egy 3 darabos szettben vettem meg, másik két Kneipp tusfürdővel együtt. A kedvencem továbbra is a maracuja-grapefruit-os változat, de ez is nagyon jó. A Kneipp tusfürdőket azért szeretem, mert jól habzanak és intenzív illatuk van, ellentétben más natúrkozemtikumokkal, viszont az összetételük legalább olyan jó, min azoknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

EvaCs

2015. szeptember 9.

Nagyon frissít a citrom illat, nyárra tökéletes választás. Nem is gondoltam volna, mennyire fel tud frissíteni, még a tomboló 35 fokos hőségben is.. Csak ajánlani tudom, a citromos illat nem is erőteljes, nem marad meg a bőrön, én az édesebb illatú parfümök rabja vagyok és féltem hogy mi lesz ha az illatok keverednek, de nem így lett. Jövő nyáron biztosan beszerzek egyet, és ennek köszönhetően most citromos testvajat használok és az is jó, igaz azt alvás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopherol