Kneipp

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rozuska, Módosítva: 2012. augusztus 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Ellazító és feszültségoldó fürdőolaj, mely indiai mézfűből származó természetes illóolajat és citromfű-kivonatot is tartalmaz.

Tvylvis

2017. december 21.

Én is túl vagyok már Kneipp üveges terméken, soha nem fogott meg semmit, még a legdurvább kék színű verzió sem. Meg kell mondjam, hogy a citromfű illata nem az én világom, igazi se veled, se nélküled viszonyban vagyunk. Néha tetszik, néha nem. Amikor használtam, éppen nem jött be annyira... Az illat egyébként kifejezetten intenzív, az egész fürdő illatozik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

_-Mia-_

2016. január 27.

Nalam nem fogott meg semmit (a kneipp egyik termeke se, pedig probaltam mar pirosat keket lilat toluk...) en szeretem a citromfu illatat, de ez nekem nem jott be megsem most. Majd egy masik ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Nessy

2013. március 28.

Erősen sárga színű, ami mindent megfog. Nem is értem erre mi szükség van. Ezen felül azonban tökéletes a termék, csodálatos, igazi citromfű illata van, nagyon kevés kell belőle, felfrissülten, puha olajozott bőrrel szállhatunk ki a kádból a használata után. Szeretem, és biztos venni fogok még ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Barnás sárga.