Kneipp

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Átmelegíti a testet, és jóleső fürdő készíthető vele. Könnyen oldódó kristályok természetes termálsóval. Éterikus eukaliptusz olajat tartalmaz.

Vegán

Pajzs

2020. január 23.

Az egyik kedvenc fürdőtermékem, többször is újravettem, ahogy ajándékba is kaptam már több alkalommal. Az illata mennyei, eukaliptuszos, a vízben is jól érezni, a fürdőszoba levegőjét is betölti; előfordul, hogy csak beleszagolok a tégelybe, mikor a fürdőben vagyok, annyira bejön.
Nem kell hozzá megfázás, hogy használjam, bár kétségtelenül jólesik olyankor is, mert enyhíti a légzési nehézségeket, orrdugulást, és szeretek ezzel fürdeni, amikor fáj a fejem.
A viznek leheletnyi zöld színt ad, nem csinál habot. Nem tapasztaltam, hogy különösebben szárítana, egyszer testápolózok utána, máskor nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleyl Taurate, Polysorbate 20