Kneipp

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Átmelegíti a testet, és jóleső fürdő készíthető vele. Könnyen oldódó kristályok természetes termálsóval. Éterikus eukaliptusz olajat tartalmaz.

Vegán

Katie

2021. április 2.

Nagyon kellemes illata van, és tényleg tisztítja a légutakat, náthás időszakra bátran ajánlom. Bár simán helyettesíthető eukaliptusz illóolajjal, ami árban jobban megéri és talán kicsit kevésbé is szárítja a bőrt, de én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Blackxentric

2021. február 26.

Nekem tetszik ez a fürdősó. Tényleg tisztítja a légutakat és az illata is tetszik. Nátha idején mindig előkerül nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Pajzs

2020. január 23.

Az egyik kedvenc fürdőtermékem, többször is újravettem, ahogy ajándékba is kaptam már több alkalommal. Az illata mennyei, eukaliptuszos, a vízben is jól érezni, a fürdőszoba levegőjét is betölti; előfordul, hogy csak beleszagolok a tégelybe, mikor a fürdőben vagyok, annyira bejön.
Nem kell hozzá megfázás, hogy használjam, bár kétségtelenül jólesik olyankor is, mert enyhíti a légzési nehézségeket, orrdugulást, és szeretek ezzel fürdeni, amikor fáj a fejem.
A viznek leheletnyi zöld színt ad, nem csinál habot. Nem tapasztaltam, hogy különösebben szárítana, egyszer testápolózok utána, máskor nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleyl Taurate, Polysorbate 20