Kneipp

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Átmelegíti az izmokat, segít az ellazulásban,egy jóleső fürdő a hátnak, a vállaknak és a nyaknak. Könnyen oldódó kristályok természetes termálsóval. A készítmény az értékes ördögcsáklya kivonatát tartalmazza, amelyet a kozmetika a sporttevékenységek utáni lazító ápoláshoz használ és természetes éterikus kajeputfa-olajat tartalmaz.
A Kneipp fürdőkristályok természetes tisztaságú termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall ősi eredetű sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve. Ez a só mentes kémiai adalékoktól, környezeti behatásoktól és természetes nyomelemeket tartalmaz.
Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek nélkül (pl. parabének), színező anyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolva. A Kneipp környezetvédő- és újrahasznosítást támogató vállalati filozófiát követ és tagja a németországi „Emberek és állatok jogaiért" szervezetnek.

csemezb

2019. szeptember 16.

Nagyon kellemes illata van. Nem konkrétan hát fájásra vettem, de jól el lazított. Jó érzés volt. Nekem a lábam fáj, kicsit talán segített rajta. Szerintem egyszer tök megérte megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Saphira

2019. március 10.

A leírásban ott van, hogy "színező anyagok nélkül", erre pirosra festi az egész vizet, az összetevők között ott vannak a színezékek. Az illata kellemes, de a hátfájáson nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Tvylvis

2017. november 22.

Kezdem nagyon megszeretni az ördögcsáklya illatát! Nagyon friss, növényi illat. Engem egy jó fürdő este mindig ellazít, hogy ez mennyivel ad többet az izmoknak, a hátamnak, azt nem tudom. Szerencsére nincs hátfájásom, viszont nagyon sokat vagyok talpon egy nap. Mindenesetre tetszett, esélyes, hogy újra megveszem. Minőségre hozza a márkától elvártat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

A cajeputolaj a kajepot nevű növényből nyert illóolaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású), tonizáló hatású összetevő. Eukaliptuszra emlékeztető illata van. Paula Begoun szerint az állításokkal ellentétben nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy antebakteriális hatással lenne a bőrre, sőt, még bőrirritációt is okozhat.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.