Kneipp

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

A Kneipp Szabad légutak fürdőkristály eukaliptusz tartalmának köszönhetően tisztítja a légutakat, átmelegíti a testet és egy jóleső fürdő készíthető vele. Könnyen oldódó kristályok természetes termálsóval. Értékes éterikus eukaliptusz olajat tartalmaz. A Kneipp fürdőkristályok természetes tisztaságú termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall ősi eredetű sókészletéből nyerik évszázados hagyományokat követve.
Ez a só mentes kémiai adalékoktól, környezeti behatásoktól és természetes nyomelemeket tartalmaz. Növényi ápoló hatóanyagokkal, tartósítószerek nélkül (pl. parabének), színező anyagok nélkül, paraffin-, szilikon- és ásványi olajok nélkül, tapasztalt természetgyógyászok és bőrgyógyászok által kifejlesztve és ellenőrizve. Bőrbarát jellege egyetemi klinika által igazolva. A Kneipp környezetvédő- és újrahasznosítást támogató vállalati filozófiát követ és tagja a németországi „Emberek és állatok jogaiért" szervezetnek.

wildrose

2021. január 5.

Nagyon kellemes, intenzíven eukaliptuszos illatú fürdősó, könnyen oldódik, és az illata sokáig érezhető. Megfázás nélkül is csodás stresszoldó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 5.

Teokleia

2020. december 30.

Teljesen egészséges állapotomban próbáltam ki egy nagyon feszült, stresszes nap után. Azon kívül, hogy rá kellett jönnöm, szívdobogásom lesz a forró víztől, az élmény nagyon kellemes volt. Az eukaliptusz illata viszont annyira erős volt, hogy egy kis mangó fürdősóval kevertem, csodás illatkoktél lett a végeredmény. A terméket bátran ajánlom mindenkinek, könnyen oldódik, hosszan érződik, fél óra meg se kottyant az illatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Tvylvis

2018. március 3.

Sajnos február végén jött egy jó kis vírusos megfázás, jó alkalom volt kipróbálni a Kneipp erre ajánlott termékeit (más márkától is teszteltünk azért). Megvettük a fürdősót, a pezsgőfürdőt és a fürdőolajat is. Meg kell mondjam, nagy különbséget nem véltem felfedezni közöttük, mindegyik kiváló termék, szívből ajánlom őket. Igazán jót tesz megfázásos időszakban egy jó meleg fürdő, az eukaliptusz valóban remekül tisztítja a légutakat. Utána irány az ágy és jöhet egy nagy szundi. Biztosan lesz belőle itthon, bár remélhetőleg nem kell sokat használni. (Bár meg kell mondjam, én annyira szeretem az eukaliptusz illatát, hogy megfázás nélkül is csobbannék bele.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Polysorbate 20