Kneipp

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdősó naranccsal és hársvirággal.

Tvylvis

2017. október 19.

Maga a fürdősó megszokott Kneipp minőség, nem is ragozom hosszan, meg vagyok vele elégedve. Az illata nagyon intenzív, az enyhe narancsos beütés mellett egy nagyon erőteljes mezei, gyógynövényes illata van, amiben a verbéna dominál. A hársfavirág édeskés aromáját én nem tudom kivenni. Mivel én nem vagyok a verbéna nagy rajongója, újra nem veszem meg, de szívesen elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.