Kneipp

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. november 28.

Kiszerelés:   4,7 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

100%-ban természetes ajakbalzsam, magas minőségű mandulaolajjal és tápláló kandelilla viasszal.

sztikke

2020. június 7.

Már fél éve ezt használom és imádom, gyönyörű a csomagolása, melegben sem olvad szét a tégelyben és kellően ápolja az ajkaimat :) Szerintem ha elfogy megtartom a tégelyét, ha esetleg később készítenék magamnak ajakápolót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Halcyon

2020. június 5.

Csodaszer!!!!!!! Én már kipróbáltam szinte mindent, ez az egyetlen ami tartósan működik. Imádom az illatát, az állagát. Az összes többi ajakápolóm kidobtam végül, mert úgyse használtam volna őket többé, ezt viszont most vettem újra 5. alkalommal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

esteianim

2020. május 26.

Valami elemi vonzalom fűz a mandulás illatokhoz, ezért volt "muszáj" megvennem éppen ezt, amikor elfogyott az ajakápolóm. Nekem a szél gyakran okoz száraz ajkakat és már sokféle gyógyírrel megpróbálkoztam, de eddig ez volt talán a legjobb választás! Az ára persze nem a legkedvezőbb, de kárpótol a visszafogott, finom illata és a hatékonysága. A legelterjedtebb márka termékeitől csak újra és újra krémezni kell, mert inkább szárít, mint véd. Ez termék viszont egyáltalán nem ilyen (én a kézzel belenyúlkálósakat elvből kizárom, így tényleg nem sok versenytársa marad). Az elegáns kis parafa tégely, amiben árulják meg egyenesen hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

Zember

2020. május 4.

Nekem igazán bejött ez az ajakápoló. Én legalább 6 alkalommal vettem azóta újra a Hydro Pflege nevű türkizkék-zöldes társával együtt. Külön plusz, hogy imádom a csomagolását, kinézetét ennek a terméknek, iszonyat egyedi és igényes kivitelezés. Az illata visszafogott, természetes és pont megfelelő, íze nincsen. Állagra inkább keményebb, mégis könnyen eloszlatható az ajkakon és pont annyira zsíros amennyire szeretem. Úgy érzem jól hidratál és táplál, nem rossz viselet. Mivel én nem találtam azóta jobb és minőségibb ajakápolót ebben az árkategóriában, addig biztosan ezt fogom újravenni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

yukari99

2020. március 30.

Átlagos ajakápoló, sajnos vastag zsíros réteget hagy az ajkakon, ezért rúzs alá nem ajánlatos használni, mert nagyon elmaszkál, viszont alvás előtt felkenve egész jó lip sleeping mask.
A csomagolása csodálatos, nagyon jó érzés kézbe venni van, hogy csak nézegetem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Indira

2020. február 4.

Kb 1 hete használom, és nekem így télre ő a tökéletes: ápol, hidratál, és nem tűnik el könnyen a számról, tehát véd is. Az összetevők miatt plusz pontos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

kornzsofi

2020. január 17.

Jó, jó, de semmi extra. Zsíros réteget hagy az ajkakon, kellemes viselet, de a poháron nyomot hagy és ivás után újra kell kenni. Szerintem nem tud többet, mint a carmex. Nagyon helyes a csomagolása és natúrkozmetikum, de szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

dorqaap

2020. január 11.

Életem legjobb ajakápolója, pedig már rengeteget kipróbáltam, de ez az egyetlen amit tényleg újravettem. Könnyen eloszlatható, nagyon minimális illat, és nekem egy évig is kb kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Nessy

2019. október 23.

Nekem nagyon bevált!
Az ára ellenére a dm-ben állva három pozitívumot tudtam felhozni, amiért meg kellett vennem: natúr, vegán, cuki.
Gyönyörű és kellemes tapintású a csomagolás, imádom a parafát, nagyon minőségi.
Szerencsére a beltartalom is rendben van, nem ragacsos, nem túl folyós, nem túl krémes (nem szeretem, amikor az ajkam alá "lecsúszik" a zsíros ajakápoló).
Az illata natúr, hamar elillan, íze nincs. Nem használok napi szinten ajakápolót, csak heti párszor, ha kicsit szárazabbnak érzem a számat, tökéletesen és gyorsan helyrehozza, feltölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Nekem nagyon bevált!
Gyönyörű és kellemes tapintású a csomagolás, imádom a parafát, nagyon minőségi.

Tekka

2019. szeptember 19.

Nagyon sokat filozofáltam, hogy megvegyem-e, mert ajakápolóhoz képest nem egy olcsó darab, de győzött a kíváncsiság :D Igazából azért érdekelt annyira, mert natúr termék, és olyan kis cukin nézett ki. Felvitelkor kicsit keményebb állaga van, egyáltalán nem krémes/puha, és így nem igazán érezni azt a jó kis hidratáló/csillogó réteget amit szeretek más ajakápolókban. Hidratálni azért hidratál, és tetszik hogy nagyon finom és visszafogott, olyan 'természetes' illata van, egyáltalán nem mű cucc. Összeségében szeretem, de nem fogom újravenni, van ennél jobban teljesítő ajakápolóm ami szintén natúrkozmetikum, és még olcsóbb is mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil