Kneipp

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. november 28.

Kiszerelés:   4,7 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

100%-ban természetes ajakbalzsam, magas minőségű mandulaolajjal és tápláló kandelilla viasszal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pont

2022. november 24.

eleg atlagos ajakapolo, nagyon szaraz ajkakkal csodat nem fog tenni, de olyan 'egynek jo' kategoria. a csomagolasa nagyon cuki, az illata kellemes, de nalam nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 24.

pdorka13

2022. november 21.

Kedvenc ajakápolóm, igazi finom süti illata van, szépen ápol és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 21.

Kedvenc ajakápolóm, igazi finom süti illata van, szépen ápol és hidratál.

maniakusminkes

2022. szeptember 8.

Imádom🥰 ő is újravevős termék, eddig mindig carmexeket használtam de nekem őszintén nem váltak be. Most fogom harmadjára újravenni. Úgy érzem megtalaláltam végre a megfelelő ajakbalzsamom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 8.

TimeaSzabo

2022. július 1.

Egyszer muterom hazajött 3 ajakápolóval, mert akcióba voltak vagy valami ilyesmi, én ezt választottam. Magamtól 1500 ért sose vettem volna meg pedig régóta nézegettem.
Maga a cucc szuper, jó illata van, különleges a tégelye, talán a legjobb hidratálós ajakbalzsamom, pedig van egy pár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 1.

LoRs

2022. június 1.

Nagyon szeretem, kellemes, nem tolakodó illat, igényes, letisztult csomagolás, kellemes használat, megfelelő hidratálás, szerintem árban sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Monnica

2022. május 9.

Szerintem ez egy nagyon kellemes termék. Szép a csomagolás, maga az ajakápoló fantasztikus, tatyiba dobós, elég csajos.
Az illata fantasztikus, a legjobban azt imádom, hogy jojoba olajat is tartalmaz, ami már rengeteg örömet okozott nekem.
Az állaga is pazar, nem folyik/olvad össze-vissza, de mégse olyan kemény, hogy kenhetetlen legyen, tökéletes.

Az ára, mindenkinek más, nekem ez olcsó a 9000 ft-os ajakápolómhoz képest, viszont ugyanúgy tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 9.

manobeka

2021. november 10.

Sajnos én azt látom, hogy még egy ajakápoló sem tudta lekörözni az Aloe Lips-et.Minden gyártó azt hiszi, hogy a zsírok és olajok hidratálnak, pedig nem.Ha valakinek vízhiányos a bőre, az ajkai is azok, nem szárazak, a zsíros ajakápolók nem fognak segíteni.Sok évnyi tapasztalat alapján.A legrosszabb a cera alba tartalmú viaszos vackok.
Ennek is jó az illata, szépek az összetevők, de semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 10.

Ennek is jó az illata, szépek az összetevők, de semmi extra.

VivienSK

2021. november 6.

Száraz, nehezen kenhető, hidratálása nulla. Szerencse, hogy ajándékba kaptam, az árát egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 6.

Kosza41

2021. november 2.

Nem.
Semmivel nem tud többet, mint az ötszáz (vagy háromszáz) forintos társai, az illata finom, de egyszerűen nem egy kifejezetten kellemes érzés.
És bevallom nem szoktam egy szezon után kihajítani az ajakápolókat, ha többet veszek el se fogy. Nem szokott probléma lenni, simán használom fél évvel később tovább. Ez a kabátzsebemben nyaralt, most elővettem, és szárazkás sajnos. Sose hidratált eléggé, nem szerettem meg, most meg egyenesen kihajítom sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 2.

Nem.

timimimi

2021. július 6.

Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a a termékkel, nekem hamar kiszáradnak az ajkaim, ha ezt használom úgy vettem észre hogy legalább 1 órán át rajta marad amit felkentem és ha már lejött akkor is érzem, hogy hidratált maradt. Az illata nagyon finom, visszafogott, az én elvárásaimat teljesítette, és árban sem horror.
Ja és nekem plusz pont hogy a 40 fokos kánikulában is meg tudta őrizni az állagát, nem olvadt szanaszét a tégelyben.
A kiszerelése is bájos:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

A kiszerelése is bájos:)

Antioxidánsok: Tocopherol