Kneipp

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. április 30.

Kiszerelés:   4,7 g
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Ajakápolók

• Vízi mentával és aloe verával gazdagított formula.
  • 100%-ban természetes ápolás.
  • Vegán.
  • Bőrkímélő hatása dermatológiailag igazolt.
  • Nem tartalmaz tartósítószert, paraffint, szilikont, ásványi olajat és állati eredetű összetevőket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vikimaja

2020. december 26.

Jó kis ajakápoló, bár nem hiszem, hogy a nagy téli hidegben is be fog válni, mert akkor extra ápolásra van szükségem. Ennek ellenére nagyon szeretem, keményebb állagú, teljesen natúr illatú és nem zsíros, számomra könnyű viselni. A csomagolása nagyon megfogott, tetszik ez a pasztelles minimalista stílus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Feketemacska

2020. december 18.

Nem a kedvencem, nekem az illata túl natúr és nem hidratál eléggé. Nem ér fel a carmexhez de talán egy jó rúzs alap még lehet. A textúrája nagyon tömény, kissé viaszos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

PrincessBell

2020. augusztus 17.

Csomagolás és az aloe vera miatt vettem meg, tehát full impulzus vásárlás volt részemről, de most először ezt nem bántam meg.
Teljesen natúr az illata, keményebb a textúrája. Felkenve hagy egy zsíros réteget az ajkamon, de nekem ez hamar felszívódik. A hidratálása miatt vonok le egy csillagot, mert mondjuk ez tényleg szinten tartásra jó, ha cserepes lenne az ajkam, akkor nem ezt az ajakápolót venném elő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

jozzika1

2020. január 8.

Nagyon szeretem ezt az ajakápolót. Épp ma vettem újra. Alig van illata, ezért a kedvencem, mert észrevétlen marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

adorei

2019. október 17.

Az illata nem tolakodó, felkenve nem érzem max 1 percig. Íze nincs. Kemény, matt állagú, nem zsíros. A csomagolása nagyon jó. Olyan 3,5 csillagra értékelném, a hidratálás miatt vonok le, mert az nagyon határeset. Én úgy mondanám, hogy nem hidratál extrán, csak fenntartja az ajkak puhaságát. Ha ki van cserepesedve az ajkam, na ez max arra jó, hogy ne legyen rosszabb. Vagy egy kis rúzsalapnak is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

lovereira

2019. október 6.

Akarom szeretni, de nekem ő túl kevés, nem hidratál eléggé, mint a Carmex vagy a Burt's Bees. A csomagolása viszont nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

katalin7

2019. július 8.

Az egyik legjobb ajakápoló, amit próbáltam. Pedig jópárat kipróbáltam, de vagy túl "folyékony" volt, pár perc alatt eltűnt az ajkamról vagy túl töménynek találtam és zavart.
Ez pont jó, van benne anyag, nagyon jól táplál, de nem zavar, krémesen eloszlik.
Az illata nekem nagyon bejön, olyan igazi natúros illat. Citrusos, nem mesterkélt.
A tubusa meg zseniális. :) Nem láttam még szebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

A tubusa meg zseniális. :) Nem láttam még szebbet.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.