Best of Beauty 2019

Kneipp

Ár:   395 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: levendulalány, Módosítva: 2016. március 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

"Meneküljön el a hétköznapok szürkesége elől, és élvezze a mininyaralást a fürdőszobájában. Az értékes frangipánivirág kivonat és a természetes illóolajok egzotikus illatok világába csábítják Önt. Az ápoló moringaolaj megvédi a bőrt a kiszáradástól. A Kneipp fürdőkristályok tiszta termálsóját az Európában egyedülálló Saline Luisenhall természetes sókészletéből nyerik, évszázados hagyományokat követve."

Marcipan84

2017. november 28.

Kellemes illatú volt, mikor kibontottam, meglepődtem, hogy elkezdett habzani (aztán elolvastam a zacskón, hogy: habzó fürdősó :) ). Az illat nem tartott sokáig, ellentétben az ördögcsáklyás változattal, aminek egész fürdés közben éreztem az illatát.
Sajnos, ez a darab nem igazán vált be, sőt, kissé el is kezdett fájni a fejem fürdőzés közben. (Bár lehet, hogy nem ettől.) És arra se jöttem rá ez alapján, milyen is a frangipani illat... Nem ártott, de nem is csinált különösebb "élményfürdőt". Mindegy, még nagyon sok fürdősó vár kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

Tvylvis

2017. október 29.

Nagyon finom, egzotikus, parfümös virágillata van, ami a vízbe kerülve is határozottan és erősen érződik. Rettentő nagy habot nem képez, ez inkább fürdősó, nem habfürdő. Ápolni nem ápolja a bőrt (nem is ígéri), viszont nem szárít és nem irritál. Meg fogom venni újból, tetszett nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Soly77

2017. július 20.

Amióta nagy kádunk van megveszek ezekért... mennyei illat, bizar sárga víz... :) de engem sem zavar. Költői túlzás hogy habzó. Betölti a lakást az illat ha kiszálltam a kádból még jó sokáig körül vesz ez a finomság. Fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

laracroft

2016. szeptember 19.

Isteni virágillat, betölti az egész fürdőszobát, sőt mi több, az egész házat! Nagyon szeretem. A vizet a sárga egy érdekes árnyalatára színezi,de ez engem nem zavar. Könnyen és gyorsan oldódik, közepesen habzik. De az illata nálam mindent visz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!