Kneipp

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdősó a tenger illatával.

Tvylvis

2017. október 19.

Hát igen, illatok, kinek mi tetszik. Nekem kifejezetten bejön ez a kicsit férfiasabb, friss vizes vonal, az egyik kedvencem volt az utóbbi időkben (ipari mennyiségben) használt fürdősók közül. Valóban jobban emlékeztet egy klasszikus vizes férfiparfümre, mint magára a tengervízre az illata. A fürdősó maga hozza a szokásos Kneipp minőséget, nem irritál, nem szárít különösebben. Ezt biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

levendulalány

2017. január 27.

Hiába a Kneipp az egyik kedvencem, ezt az illatot nem nekem találták ki, valahogy túl férfias, nem egy könnyed só. Legalábbis nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.