Kneipp

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. november 28.

Kiszerelés:   4,7 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

100%-ban természetes ajakbalzsam, értékes bodzamagolajjal és tápláló shea vajjal.

Rita05

2020. január 4.

Nem hidratál rosszul, de nem dobtam el tőle az agyam. Az illata kifejezetten zavaró, erős és borzalmas. Nem tudom megszokni. Próbálom elhasználni, de nem hiszem hogy valaha elfogy. A stift meglepően kemény, de jól el lehet dolgozni, nem is baj hogy nem olyan zsíros. Kicsit bánom hogy ezt vettem, nem igazán tudom ajánlani senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Nuvola

2019. július 28.

Elég középszerű. Kellemes állagú, nem ragad, nem fénylik, viszont az ápoló hatása gyatra.
Nincs színe -- a különböző színű kupakok csak az illatvariációkra utalnak.
A dobozon ígért "érzéki" illata hamar elillan, de jobb is, mert a bioboltokat belengő elegyre emlékeztet.

Amint kivégzem a stiftjét, újrahasznosítom majd egy másik betéttel. Mert a csomagolása nem csupán mutatós, hanem tapintásra is merő élvezet.
UP: Kap még egy pontot, mert nyárra nagyon is elég, az illatát pedig már nem érezni. Végső verdikt: ugyan nem csodaszer, de akár újra is venném, ha nem tudnám utántölteni a pofás kis csomagolását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 28.

Nincs színe -- a különböző színű kupakok csak az illatvariációkra utalnak.

kittialetta

2019. április 11.

Nekem a kék kupakos (menta és valami) van meg, de rettenetes, nemcsak hogy büdös, és nem ápol, még szárít is! Teljesen biztos vagyok benne, hogy a többiről is ez lenne a véleményem, ezért írtam ide.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

bolvesz

2019. március 11.

Régóta szemeztem vele míg rávettem magam a vásárlásra. Hiba volt. Konkrétan csíp. Ha kibírom a csípést akkor fél órát hat utána újra kell kenni. A csomagolás miatt kap egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

viragnyelven

2018. december 24.

aaaaaaa😍😍😍
Csodás érzés az ajkaimon. Érzem azt a jóféle védőréteget, ami nem zavaró, de kellemesen sikamlós. Nagyon jó az illata. Természetes és nagyon enyhe. Nem kell állandóan újrakenni. Mostanában sok ajakcuccot vettem, és egyik sem volt ilyen jó vétel. Sőt! Még az uborkás-mentás burts beesen is túltesz, pedig ezt most nem volt olyan könnyű bevallani, mert szerelem az is. A csomagolást inkább nem is említem, az mennyire elbűvölő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

aaaaaaa😍😍😍

Antioxidánsok: Tocopherol