Korika

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2019. október 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A nyugtató hatású gézmaszk hatékony segítséget jelent az arcbőr különböző problémáinak megoldásában, továbbá fokozza a bőr rugalmasságát és lágyságát. Gazdag összetétele csökkenti a pattanások megjelenését és összességében javítja az arc megjelenését. A készítmény kellemesen felfrissíti és nyugtatja a bőrt, megfelelő hidratálást nyújt, ezáltal megelőzi az idő előtti öregedést. Erősítő és mélyen tápláló hatású, ásványi anyagokban gazdag izlandi gleccservizet tartalmaz. Kényeztesse magát nyugtató maszkkal, legyen az arca üde és hibátlan!

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. október 20.

Érezhetően jobb minőségű, mint a megszokott drogériás fátyolmaszkok. Nagyon kellemes, nem tolakodó illata van. A maszk mérete természetesen megint nem megfelelő a fejemre, de ezt már megszoktam. A maradék anyagot bemaszíroztam, így puha, egyenletes bőr fogadott. Újravevős🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 20.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, PEG-75, Butylene Glycol

A PEG a polyethylene glycol rövidítése. Stabilizáló, vízmegkötő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.